banner2

Oyuncu Asiye Dinçsoy'dan skandal seçim açıklaması! Kadınlar üzerinden manipülasyona kalkıştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görkemli zaferi muhalif kesimde hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor. Sözde oyuncu Asiye Dinçsoy, katıldığı bir ödül töreninde skandal açıklamalara imza attı. Dinçsoy, "Karanlık günlere 'evet' diyen kız kardeşlerim, bir gün bize ihtiyacınız olursa burada olacağız” şeklinde skandal ifadeler kullandı.

Gündem 01.06.2023, 10:18 01.06.2023, 11:20
Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim zaferi muhalif kesimlerde hazımsızlığa neden olmaya devam ediyor. Cannes Film Festivali’nde Türkiye'yi kötüleyen Merve Dizdar'dan sonra şimdi de Asiye Dinçsoy'un skandal söylemleri sosyal medyada viral oldu.

KADINLAR ÜZERİNDEN MANİPÜLASYON

Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali'nde "Bilge Olgaç Başarı Ödülü” verilen oyuncu Asiye Dinçsoy, seçimlerde Cumhur İttifakı'na oy veren kadınlar için "Karanlık günlere 'evet' diyen kız kardeşlerim, bir gün bize ihtiyacınız olursa burada olacağız” şeklinde skandal ifadeler kullandı.

MERVE DİZDAR NE DEMİŞTİ?

Merve Dizdar, "Filmde canlandırdığım Nuray karakteri inandığı şeyler için mücadele veren ve bu uğurda bedeller ödemiş bir kadın. Yaşadığım coğrafyada bir kadın olmak Nuray'ın duygusunu doğduğum günden beri ezbere bilmeyi gerektiriyor. Bu ödülü; kendisine layık görülenlere boyun eğmeyip eyleme geçen, bu uğurda her şeyi göze alan ve ne olursa olsun umut etmekten vazgeçmeyen tüm kız kardeşlerim ve Türkiye’de hak ettiği güzel günleri yaşamayı bekleyen tüm mücadeleci ruhlara armağan ediyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!