Yandex Metrica

Sitede Ara

Oy peşine düştü! “Niye bize oy vermiyorsunuz” diyen Kılıçdaroğlu, muhtar ve çiftçiye kızdı

Oy peşine düştü! “Niye bize oy vermiyorsunuz” diyen Kılıçdaroğlu, muhtar ve çiftçiye kızdı

CHP lideri Kılıçdaroğlu, muhtar ve çiftçilere yönelik yaptığında konuşmasında "Niye bize oy vermiyorsunuz diye bir de size kızdım" dedi.

Gündem

23.01.2024, 19:21

Ziyaretler için geldiği Konya’da çiftçi ve muhtarlarla da buluşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendi kabahatlerinin de olduğunu söyleyerek "Gelip sizin sofranıza oturmadım. Çayınızı kahvenizi içmedim. Derdiniz nedir diye sormadık? Niye bize oy vermiyorsunuz diye bir de size kızdım.” dedi.

"Niye bize oy vermiyorsunuz diye bir de size kızdım" CHP lideri Kılıçdaroğlu, muhtar ve çiftçilere bu sözlerle seslendi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, birtakım ziyaretler için geldiği Konya’da muhtar ve çiftçilerle programda bir araya geldi.

Memurlar artık çift maaş alamayacak mı? Memurların maaşı kesilecek mi? Memurlar artık çift maaş alamayacak mı? Memurların maaşı kesilecek mi? Haberi Görüntüle

"NİYE BİZE OY VERMİYORSUNUZ DİYE BİR DE SİZE KIZDIM"

Kılıçdaroğlu, “Gelip sizin sofranıza oturmadım. Çayınızı kahvenizi içmedim. Derdiniz nedir diye sormadık? Ankara’da oturduk. Güzel laflar ettik. Niye bize oy vermiyorsunuz diye bir de size kızdım. Yok artık böyle şey. Geliyor, oturuyorum, konuşuyorum. Dertlerinizi dinliyorum. Gerekirse günün 24 saati çalışıyorum. Sizin için, bu ülke için, hak için, hukuk için, mücadele ediyoruz. Mücadele bireysel bir mücadele değildir. Mücadele bir kişinin mücadelesi değildir. Mücadele hem bugün hem geleceğimiz içindir. Biz evlatlarımıza güzel bir Türkiye bırakmak zorundayız. İki Trakya büyüklüğünde alan Türkiye’de ekilmiyor. Mal dışarıdan geliyor. Siz hiç şunu düşünür müydünüz? Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin tarım bakanı, Fransa’da Fransa tarımına yaptığı katkılar dolayısıyla madalya alsın. Oldu, Türkiye’de tarım bakanı Fransa tarımına katkı dolayısıyla madalya aldı. Niye almasın ki? Her şey Fransa’dan alıyorsun. Niye olmasın? Buradan Türkiye’nin çıkması lazım. Buradan Türkiye’yi çıkarmamız lazım. Bizim üretmemiz lazım. Bizim büyümemiz lazım. Geçen yıl 4 milyona yakın garibanın da evinde elektrik kesildi. Bu kardeşiniz şunu yaptı: 4 milyonun sesi duyulmuyordu. Çünkü 4 milyon, gariban aileydi. Elektrik parasını ödeyecek paraları bile yok. Ben de ödemedim. Geldiler elektriğimi kestiler. Ne oldu? Bütün dünyada haberleştik” ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading