Yandex Metrica

Sitede Ara

Öpüşen erkekleri çocuklara izlettiler: LGBT sapkınlığı çizgi filmlere kadar düştü!

Öpüşen erkekleri çocuklara izlettiler: LGBT sapkınlığı çizgi filmlere kadar düştü!

Küresel sermayenin desteğiyle etkisini her geçen gün artıran LGBT lobisi, sosyal medya ve dijital platformlar aracılığıyla algı operasyonlarına devam ediyor. ABD'li çizgi film kanalı Cartoon Network, Instagram hesabında LGBT terörünü özendirecek bir skandala imza attı.   

Gündem

03.06.2024, 17:28

Birçok Batı ülkesinde cinsiyetsizleştirme politikaları devlet desteğiyle de beraber ilkokul seviyesine kadar eğilim göstermeye başladı. Cinsiyet değiştirme ameliyatlarını ilkokula kadar indiren LGBT terörü her geçen gün birçok platformlarda özendirilmeye devam ediliyor. LGBT sapkınlığına özendirici içerikleriyle bilinen Cartoon Network, iki erkeği öpüştürerek çocuklara izlettiler. 

LGBT terörü, küresel sermayenin desteğiyle hiç olmadığı kadar her geçen gün güçlenmeye başladı. Sosyal medya platformları ve dijital platformlarda adeta LGBT'yi özendirecek güzellemeler yapılıyor. Cinsiyetsizleştirme politikalarını sözde insan hakları çerçevesinde ilkokullara kadar indi. LGBT sapkınlığına davetiye çıkaran içerikleriyle bilinen ve Türkiye'de de faaliyet gösteren ABD'li çizgi film kanalı Cartoon Network, Instagram hesabında aile yapısını hedef alan bir içeriğe daha imza attı. 

Aranan şahıslara 'ÇEMBER' darbesi: Binlerce firari kıskıvrak yakalandı Aranan şahıslara 'ÇEMBER' darbesi: Binlerce firari kıskıvrak yakalandı Haberi Görüntüle

"ONUR AYI'NA BAŞLIYORUZ"

İki erkeğin öpüştüğü görselin paylaşıldığı ve "Bu ikonik çiftlerle Onur Ayı'na başlıyoruz" ifadelerinin kullanıldığı gönderiye tepkiler çığ gibi yağdı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO'da İsrail uyarısı: Bölgemiz derin savaş riskiyle karşı karşıya! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan NATO'da İsrail uyarısı: Bölgemiz derin savaş riskiyle karşı... Haberi Görüntüle

LGBT TERÖRÜ ÇOCUK KANALLLARINA KADAR İNDİ 

Tüm dünyada tepki çeken ve aile yapısını hedef alan LGBT sapkınlığı çocuk kanallarına kadar düştü.

LGBT sapkınlığına özendirici içerikleriyle bilinen ABD'li çocuk kanalı Cartoon Network, öznedirici paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.Instagram hesabında iki erkeğin öpüştüğü görsel paylaşan çocuk kanalı Cartoon Network resmi hesabında LGBT paçavrasına yer vererek "Bu ikonik çiftlerle #OnurAyı'na başlıyoruz" paylaşımı yaptı.

İğrenç paylaşıma tepki yağdı. Gelen tepkilerden bazıları; "Çizgi filmler çocuklar ve masumiyetleri içindir, cinselliği teşvik etmeyi bırakın." yorumu yaparken kimi kullanıcı ise "Kardeşim çizgi film ağı ne hale geldi. Artık çocuk olmadığım için mutluyum." yorumlarını yaptı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

1

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading