Yandex Metrica

Sitede Ara

Önce partiledi sonra camiye koştu! Nihal Candan'ın doğum gününde dikkat çeken not

Anoreksiya hastlağına yakalandığı gerekçesiyle tutuklu bulunduğu cezaevinden çıkan Nihal Candan, lüks mekanda düzenlediği doğum günü partisiyle dikkat çekti.

Gündem

17.06.2024, 11:49

Kara para aklama ve dolandırıcılık suçlamasıyla cezaevinde hapis yatan Nihal Candan, 37 kiloya düşünce tahliye oldu. Anoreksiya hastlağına yakalandığı gerekçesiyle tutuklu bulunduğu cezaevinden çıkan Nihal Candan şatafatlı hayatına kaldığı yerden devam ediyor. 

37 kiloya düştükten sonra hapis yattığı cezaevinden tahliye olduktan sonra hemen kuaföre koşan Nihan Candan, ardından televizyon kanallarında röportaj verdi. Nihal Candan'ın bu rahat hareketleri avukatların dikkatini çekti ve tahliyesine itiraz edildi. Ancak Nihal Candan yine de renkli hayatından taviz vermiyor.

Merkez Bankası Temmuz faiz kararı ne zaman? MB faiz indirir mi? Merkez Bankası Temmuz faiz kararı ne zaman? MB faiz indirir... Haberi Görüntüle

"SUÇLU DEĞİL''

Şatafatlı ve lüks hayatını sosyal medya hesaplarından paylaşarak dikkatleri üzerine çeken Nihal Candan, yeni yaşını kutladı. Nihal Candan, doğum günü için özel olarak hazırlanan "suçlu değil" notuyla o geceden kalan bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Nihal Candan'ın pastasının üstündeki, "Merhaba dünyam, ben geri döndüm" yazısı da dikkatlerden kaçmadı.

Ali Koç neden ifadeye çağırıldı? Ali Koç neden ifadeye çağırıldı? Haberi Görüntüle

''YA HAK YA VEKİL VEKİLİM SENSİN''

Nihal Candan, doğum günü partisinin hemen ardından camiye sonra da Yerebatan Sarnıcına gezmeye gitti. Doğum günü partisinden sonra camiden bir fotoğraf paylaşan Nihal Candan, "Ya Hak Ya Vekil vekilim SENSİN sana güveniyoruz kardeşim ve ben" notunu düştü. Yerebatan Sarnıcından da küçük kız kardeşiyle bir paylaşımda bulunan ünlü ismin İstanbul turu devam ediyor. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Takım'ın yanında: UEFA'nın soruşturma kararı sonrasında Almanya'ya gidiyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Takım'ın yanında: UEFA'nın soruşturma kararı sonrasında Almanya'ya... Haberi Görüntüle

CANDAN KARDEŞLER NEYLE SUÇLANIYOR?

Dolandırıcılık ve kara para aklamayla suçlanan Bahar ve Nihal Candan kardeşlerin, hayali “Veysel amir” oyunu ile piyasa değerinin altında araç satmayı vaat ettikleri, paraları topladıktan sonra ise “İhalede sorun çıktı, ertelendi.” gibi gerekçelerle ne araçları ne de ücreti teslim ettikleri iddia ediliyor. Polisin yaptığı incelemeye göreyse bu yöntemle 13 mağdur yaklaşık 10 milyon lira dolandırıldı.


Habere Tepki Ver

0

0

1

0

2

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading