banner2

Ömer dizisi bugün var mı yok mu? Ömer dizisi 5. bölüm ne zaman, hangi tarihte yayınlanacak?

Türkiye'yi yasa boğan asrın felaketinin ardından ekranlara bir süreliğine ara veren dizilerden biri de Star TV'de yayınlanan Ömer dizisi olmuştu. Star TV'de pazartesi günleri seyirci karşısına çıkan Ömer dizisi en son 4. bölümüyle ekran başına gelmişti. Peki, Ömer dizisi bu akşam var mı, yok mu? Ömer dizisi ne zaman, hangi tarihte yayınlanacak? İşte Ömer dizisine ilişkin son bilgiler...

Gündem 20.02.2023, 18:19 20.02.2023, 18:27
Abone ol
Ömer dizisi bugün var mı yok mu? Ömer dizisi 5. bölüm ne zaman, hangi tarihte yayınlanacak?

Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremlerin sonrasında ekranlara ara veren ve en son 30 Ocak tarihinde TV izleyicisiyle buluşan Ömer dizisi asrın felaketinin yarattığı hüzün sebebiyle 2 haftadır yayınlanmıyordu. Star TV yayın akışında, Ömer dizisinin 5. bölüm tarihi netleşti.

ÖMER DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Toplamda 4 bölüm yayınlanan ve bölümler boyunca izleyiciyi ekrana kilitleyen Ömer dizisi 20 Şubat 2023 tarihinde yani bugün 5. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

ÖMER DİZİSİ 4. BÖLÜM ÖZETİ

Büyük umutlarla Gamze‘ye evlilik teklifi eden Ömer, Gamze'den aldığı cevapla kelimenin tam anlamıyla büyük bir hüsrana uğrar. Ömer daha sonra, babasının ısrar ve zorlamalarına karşı artık daha fazla kaçamaz ve Süreyya ile görüşmeyi kabul eder. Fakat olaylar Ömer'in tahmin ettiğinden çok daha fazla ve hızlı seyredecektir.

İhanete uğramanın acısıyla kıvranan Nisa, beş çocuğuyla hayatını devam ettirebilmesinin bir yolunu bulmaya çalışır. Ailesinden gizli iş aramaya başlar fakat bu esnada çocukların bakımını üstlenen kızı Emine çaresizlik içerisinde kalır. Beklenmedik bir anda Gamze’nin Nisa’nın çocuklarına yardım eli uzatması, Gamze ve Ömer’in her şeye rağmen yeniden yakınlaşmalarına yol açar.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!