banner2

Öğrencilere yeni burs müjdesi: Erdoğan resmen açıkladı! İşte zamlı burs ücretleri… Eğer o illerde yaşıyorsanız…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz günlerde TRT ortak yayınına katılarak orada soruların soruları tek tek cevaplamıştı. Programda öğrencilere müjdeyi duyurarak burs imkanı vereceklerini belirtti.

Gündem 24.05.2023, 15:32
Abone ol
Öğrencilere yeni burs müjdesi: Erdoğan resmen açıkladı! İşte zamlı burs ücretleri… Eğer o illerde yaşıyorsanız…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında sorulan soruları cevaplayarak müjdeli haberleri peş peşe duyurdu. Asrın felaketi olarak nitelenen 6 Şubat Pazartesi günü meydana gelen depremlerden etkilenen bölgeler için yapılan çalışmalara dair bilgi veren Erdoğan, depremzede olan öğrencilere burs müjdesini açıkladı.

TAMAMINA BURS VERİLECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni dönemde yurtların yapımının ve inşasının son sürat süreceğini söyledi. Devletin tüm yurtlarını depremzede vatandaşlara açtıklarını belirten Erdoğan, şu anda 30 binden fazla depremzede kardeşi misafir ettiklerini ve onlara üç öğün sıcak yemek verdiklerini dile getirdi.

Lise ve üniversiteye hazırlanan gençler için takviye kurslar düzenlediklerini vurgulayan Erdoğan, depremde yakınlarını kaybeden veya evi iş yeri hasar gören depremzede çocukların tamamına burs verileceğini açıkladı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!