banner2

ODTÜ'de PKK sempatizanlarından 'kimyasal silah' provokasyonu!

TTB Başkanı Şebnem Korur Fincancı'nın ardından bir provokasyon girişimi de ODTÜ'nün PKK sempatizanlarından geldi. ODTÜ binasında bir duvara asılan pankartta 'Kimyasal silah insanlık suçudur. Katil devlet hesap verecek.' ifadeleriyle TSK'yı ve devleti hedef aldı. Pankart kısa sürede kaldırılırken yerine Türk bayrağı asıldı.

Gündem 11.11.2022, 12:12 11.11.2022, 13:26
Abone ol
ODTÜ'de PKK sempatizanlarından 'kimyasal silah' provokasyonu!

Geçtiğimiz günlerde PKK kanalına çıkarak Türk Silahlı Kuvvetleri'ni 'kimyasal silah' kullanmakla itham eden TTB Başkanı Şebnem Koruru Fincancı'nın ardından bir propoganda girişimi de ODTÜ'nün PKK sempatizanlarından geldi. 

ODTÜ'NÜN PKK SEMPATİZANLARINDAN KİMYASAL SİLAH İFTİRASI

'ODTÜ Forum' isimli terör örgütü PKK sempatizanı bir grup, HDP ve TTB Başkanı Şebenem Korur Ficancı'nın başlattığı, HDP VE CHP'nin ise destek verdiği 'kimyasal silah' propogandasını sürdürdü.

SKANDAL PANKART TGB ÜYELERİ TARAFINDAN İNDİRİLDİ

'Kimyasal silah insanlık suçudur. Katil devlet hesap verecek.' ifadelerinin yer aldığı skandal pankart, Türkiye Gençlik Birliği üyeleri tarafından indirildi.

'ODTÜ MEHMETÇİĞİN YANINDA'

Türkiye Gençlik Birliği üyeleri skandal pankartı indirerek yerine Türk bayrağı astı. Türkiye Gençlik Birliği ODTÜ sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

Türk Ordusu! Dünyanın hiçbir ordusunda yüreği seninkinden daha temiz, daha sağlam bir askere rastlanmamıştır. ODTÜ Mehmetçiğin yanında!

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!