banner2

Numan Kurtulmuş'tan asgari ücret açıklaması

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, katıldığı bire canlı yayında asgari ücrete ilişkin açıklama yaptı. Asgari ücrette emekçilerin beklentilerinin karşılayacağını söyleyen Kurtulmuş, “Milletimizin tamamının da 'tamam bu hakkaniyete uygun' diyeceği fevkalade önemli bir gelişmeyi ortaya koyacağımızı düşünüyorum.” dedi.

Gündem 10.11.2021, 01:05
Abone ol
Numan Kurtulmuş'tan asgari ücret açıklaması

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, katıldığı bir canlı yayında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu, soruları cevapladı.

Enflasyonun arttığını gördüklerini ve hayat pahalılığının vatandaşı rahatsız ettiğini bildiklerini ifade eden Kurtulmuş, vatandaşın alım gücünü arttıracak ilave tedbirlerin gündeme getirilmesinin farkında olduklarını kaydetti.

ASGARİ ÜCRET BEKLENTİLERİ KARŞILAYACAK

Yıl sonu itibarıyla Türkiye'de asgari ücretin gündeme geleceğinden bahsede AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “Asgari ücrette emekçilerimizin beklentilerini karşılayacak, milletimizin tamamının da 'tamam bu hakkaniyete uygun' diyeceği fevkalade önemli bir gelişmeyi ortaya koyacağımızı düşünüyorum. 19 yıldır sürdürülen vatandaşı enflasyona ezdirmemek politikasını burada da ortaya koymak durumundayız.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!