banner2

Nevşin Mengü'den Kılıçdaroğlu'nun adaylık çıkışına dikkat çeken yorum!

Muhalif gazeteci kimliğiyle tanınan Nevşin Mengü, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylık çıkışıyla ilgili dikkat çeken bir yorumda bulundu. Nevşin Mengü, ''Kendi partisini ikna edemeyen, bütün kamuoyunu nasıl ikna edecek kardeşim o zaman?'' ifadelerini kullandı.

Gündem 24.09.2022, 12:03 24.09.2022, 12:42
Abone ol

2023 yılının Haziran ayında gerçekleşecek olan seçim öncesi Cumhur İttifakı'nın adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olarak açıklandı ancak Millet İttifakı'nın adayı henüz netleşmedi. Kulislerde dolaşan bilgiye göre; CHP lideri Kemal Kılıçaroğlu, Millet İttifakı'nın adayı olacak.

''BENİMLEYSENİZ KARAR VERİN''

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün yaptığı açıklamada "Artık karar verin. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz? Benimleyseniz, benimle olduğunuzu da artık hissetmek istiyorum. Sırtımı size yaslayacağımı bilmek istiyorum." ifadelerini kullandı.

PEŞ PEŞE DESTEK MESAJLARI

Kılıçdaroğlu'nun adaylık çıkışı sonrası Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş ve Meral Akşener'den CHP liderine destek mesajları geldi. Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendi partisine yönelik yaptığı bu çağrı, birçok tartışma programında ele alındı. FOX TV'de yayınlanan Orta Sayfa programında da Kılıçdaroğlu'nun bu sözleri masaya yatırılırken Nevşin Mengü'den dikkat çeken bir yorum geldi.

''KENDİ PARTİSİNİ İDARE EDEMEYEN TÜRKİYE'Yİ NASIL İKNA EDECEK''

Muhalif gazeteci olarak bilinen Nevşin Mengü, "Ben de şu soruyu sorayım. Kendi partisini ikna edemeyen, bütün kamuoyunu nasıl ikna edecek kardeşim o zaman? Herkes tweet atıyor Kılıçdaroğlu diye.. Daha siz kendi partinizi ikna edemediyseniz bütün Türkiye'yi nasıl ikna edeceksiniz ya.." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!