banner2

Nevşin Mengü'den Bakan Nurettin Nebati'yle ilgili olay yaratan sözler! 'Muhafazakar çevrede...'

Doların düşmesi ve hükümetin mevcut planının tutmasını içine sindiremeyen Nevşin Mengü, Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati'ye saldırılarına devam ediyor. Son olarak Youtube kanalında gündeme dair konuşan Nevşin Mengü, Nurettin Nebati'ye ağır sözler söyledi.

Gündem 31.12.2021, 17:20 31.12.2021, 17:24
Abone ol
Nevşin Mengü'den Bakan Nurettin Nebati'yle ilgili olay yaratan sözler! 'Muhafazakar çevrede...'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni ekonomi politikasını açıklamasının ardından, dolardaki sert düşüş karşısında şaşkınlığını saklayamayan ve sürekli olarak bu ekonomi modelinin başarısız olacağını söyleyen Nevşin Mengü, Youtube kanalında Bakan Nurettin Nebati'ye ağır sözler söyledi. Aslı astarı olmayan iddiaları gündeme taşıyan Mengü, twitter üzerinden gördüğü ve aslı astarı olmayan bilgiler ile yeni ekonomi politikasına saldırmaya devam ediyor.

'BU ADAMIN BİLGİ DÜZEYİ KIRAATHANEDEKİ DAYI DÜZEYİNDE'

Nevşin Mengü, geçtiğimiz gün Ahmet Hakan'ın programına katılan Nurettin Nebati hakkında ağır sözler söyledi. Mengü, 'Bakan Nebati zaten, kıraathanedeki dayı düzeyinde ekonomik bilgisi' dedi. Öte yandan Bakan Nurettin Nebati'nin ısrarla 20 Aralık gecesine dair Merkez Bankası'nın rezerv satmadığını söylemesine rağmen Mengü, bunun gerçek olmadığını ve Nurettin Nebati'nin hiçbir şeyden haberi olmadığını söyledi.

'DAR MUHAFAZAKAR BİR ÇEVREDE BÜYÜMÜŞ'

Hakaretlerine hız kesmeden devam eden Nevşin Mengü, Nurettin Nebati'nin bilgi düzeyinin yetersiz olduğunu ve muhafazakar çevrede yetiştiği için bilgi düzeyinin de sınırlı kaldığına  dair haddini aşan ifadeler kullandıç

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!