Net rakamı paylaştı! İşte CHP'nin oy oranı! AK Parti fark attı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CHP'nin oy oranını açıkladı. Sürekli olarak oy oranlarını manipüle eden CHP'nin aksine AK Parti oylarında ciddi yükseliş ve fark oluştu. Seçim anketlerine göre AK Parti, Millet İttifakı ile arasındaki oy oranını daha da yükselti.

Gündem 30.07.2022, 19:19 30.07.2022, 20:27
Abone ol
Net rakamı paylaştı! İşte CHP'nin oy oranı! AK Parti fark attı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, partisinin ilçe başkanlığını da ziyaret ederek partililerle buluştu. Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan  "11 milyon üyemiz var, bu çok büyük bir sayı. Hiçbir partinin bu kadar üyesi yok. Halen dimdik ayaktayız. Anketler öyle diyormuş, çalışmalar böyle diyormuş; hayır ben MYK üyesiyim anketleri inceliyorum, anketlerde halen AK Parti çok büyük bir farkla önde diyor. İddia ediyorum, Çanakkale'de AK Parti yine çok büyük bir farkla birinci parti olacak" dedi. 

CHP OY ORANINI YÜKSELTEMEDİ 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu oy oranları üzerinden eleştiren Bülent Turan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Tabii ki dünyadaki krizlerden kaynaklı sorunlarımız oluyor. Zaman zaman kararsızlar artıyor; fakat seçmen bu ülkenin sıkıntısını hangi ekibin, hangi liderin çözeceğini biliyor. Kılıçdaroğlu yüzde 24 olan oylarını yüzde 25 yapamadı, yapamayacak da. Milletin kendi vicdanında CHP karşılığını bulmuş durumda. Daha da yukarı çıkamayacak.

BU SEÇİMLER BİR KADER SEÇİMİ

Diğer partilerden bir dönem oyu yükselen oldu, şu an düşüşte. Bizden ayrılanlar için bir dönem 'kim bunlar' dedi birileri; ama baktılar ki bunlar AK Parti düşmanı olmaktan başka, hırstan, nefretten başka bir şey yapmıyorlar, CHP'nin taklidi haline gelmişler diyerek oradan döndüler. Şu an göreceksiniz, partimiz ve ittifakımız kaldığı yerden aşkla şevkle devam edecek. Bu seçimler bir kader seçimi.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!