Yandex Metrica

NATO zirvesi ne zaman? 2022 NATO zirvesi saat kaçta, nerede yapılacak?

NATO zirvesi ne zaman? 2022 NATO zirvesi saat kaçta, nerede yapılacak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın birçok görüşme yapacağı NATO zirvesi hakkında merak edilen, "NATO zirvesi ne zaman? 2022 NATO zirvesi saat kaçta, nerede yapılacak?" sorularının yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Gündem

23.01.2024, 19:28

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan NATO zirvesinde birçok lider ile görüşecek. Merak edilen, "NATO zirvesi ne zaman? 2022 NATO zirvesi saat kaçta, nerede yapılacak?" sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

Öğretmen Temmuz maaş farkı ne zaman yatacak? 14 günlük maaş farkı ne kadar, kaç TL? Öğretmen Temmuz maaş farkı ne zaman yatacak? 14 günlük maaş... Haberi Görüntüle

NATO ZİRVESİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı NATO Zirvesi, İspanya'nın başkenti Madrid'de 28-30 Haziran'da yapılacak.

Erdoğan'a teşekkür ettiler! Türkiye'nin eğittiği Somalili askerler göreve başladı! Erdoğan'a teşekkür ettiler! Türkiye'nin eğittiği Somalili askerler göreve başladı! Haberi Görüntüle

NATO ZİRVESİ NEREDE YAPILACAK?

İspanya'nın başkenti Madrid'deki NATO Zirvesi'ne üye 30 ülkenin liderlerinin yanı sıra "partner ülkeler" adı altında Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya ve Güney Kore katılacak.

Öte yandan ittifak içinde olmayan Avrupa Birliği üyesi ülkelerle, NATO'ya üyelik başvurusunda bulunan İsveç ve Finlandiya da zirveye üst düzey temsilciyle katılacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading