Yandex Metrica

Naci Görür'den canlı yayında olay itiraf: İki parti belediye başkanlığı adaylığı teklif etmiş

Deprem uzmanı Naci Görür, katıldığı telvizyon programında kendisine hangi parti ve illerden belediye başkan adaylığı için teklif geldiğini açıkladı. Naci Görür, ''İYİ Parti’den İBB, CHP’den Elazığ Belediye Başkanlığı teklifi geldi. Çok teşekkür ettim. Ben partiler dışı olmalıyım.'' dedi.

Gündem

09.02.2024, 18:51

İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Naci Görür, asrın felaketi olarak adlandırılan Kahramanmaraş merkezli çifte felaketin 1. yıl dönümünde dün akşam TV100'de gazeteci Candaş Tolga Işık'ın konuğu oldu ve merak edilen sorulara yanıt verirken hangi partilerin kapısını çaldığını canlı yayında anlattı.

İki partinin kapısını çaldığını belirten Naci Görür, "İstanbul Büyükşehir'i İYİ Parti teklif etti, Elazığ Belediye Başkanlığını da CHP teklif etti. Teklifler oldu, çok teşekkür ederim beni onare ettiler" ifadelerini kullandı.

Emekli maaş zammı bu akşam belli olacak mı? En düşük emekli maaşı 12 bin TL mi oldu? Emekli maaş zammı bu akşam belli olacak mı? En düşük... Haberi Görüntüle

''TEKLİFİ KABUL ETTİNİZ Mİ?''

Ünlü deprem uzmanı gazeteci Candaş Tolga Işık'ın "Teklifi kabul etmediniz mi?" sorusuna "Kabul edip etmemek değil benim yoluma yöntemime inancıma ters" şeklinde yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan millete seslenecek! 15 Temmuz destanında düzenlenecek programlar belli oldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan millete seslenecek! 15 Temmuz destanında düzenlenecek programlar belli... Haberi Görüntüle

''PARTİ DIŞI BİR KİŞİLİĞİM VAR''

Parti dışı bir kişiliği olduğunu belirten Naci Görür, "Beni AK Parti de dinlesin CHP de dinlesin, MHP'de dinlesin. Beni takip edenlerin önemli bir kısmı AK Parti'li, MHP'li. Yazıyorlar bana 'Hocam Allah senden razı olsun' diye. Ben bir partinin adamı olabilir miyim yani? Naci Görür olarak bir oyum var o ayrı. Ama biz bu deprem belasını bu ülkenin başından def edeceksek Türkiye Cumhuriyeti olarak, hükumetiyle, muhalefetiyle, siyaseti bu işin dışında bırakmamız gerekiyor." dedi.

 

 

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

1

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading