Yandex Metrica

Mustafa Sarıgül koltuğuna partiyi verecek

Mustafa Sarıgül koltuğuna partiyi verecek

CHP’den Erzincan milletvekili seçilen Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün siyasete CHP’de devam etmeye karar verdiği ileri sürüldü. Sarıgül'ün açıklamaları da iddiayı güçlendirdi.

Gündem

23.01.2024, 20:59

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün CHP’den Erzincan milletvekili seçilmesinin ardından kalıp kalmayacağı merak konusu oldu.

Duvar’da yer alan habere göre, Sarıgül CHP’de siyaset yapmaya devam edecek.

Öte yandan TDP’nin yoluna devam edip etmeyeceği ise yapılacak merkez yönetim kurulu toplantılarının ardından netleşecek.

Fenerbahçe-Lugano maçının hakemi kim? Fenerbahçe-Lugano maçında VAR hakemi var mı? Fenerbahçe-Lugano maçının hakemi kim? Fenerbahçe-Lugano maçında VAR hakemi var mı? Haberi Görüntüle

''KILIÇDAROĞLU'NUN YANINDA DEVAM EDECEĞİZ''

Mustafa Sarıgül Meclis’te yaptığı açıklamada partisinin CHP’ye katılabileceğine dair sinyal vermiş, “Ben Erzincanlıyım. Bütün arkadaşlarım ahde vefaya önem verir ama CHP’nin kurumsal kimliği olmasaydı seçilme şansım zordu. Önümüzdeki günlerde arkadaşlarımızla değerlendirme yapacağız, Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında olmaya devam edeceğiz” demişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading