Yandex Metrica

Sitede Ara

Murat Kurum: 10 yılın sonunda trafik çilesi son bulacak

Murat Kurum: 10 yılın sonunda trafik çilesi son bulacak

İstanbul Havalimanı Metrosu Kağıthane-Gayrettepe Etabı Açılış Töreni'nde konuşan AK Parti'nin İBB Başkan adayı Murat Kurum, ''İstanbullular mevcut CHP'li yönetimce bekletiliyor. Yılda 288 saat trafikte geçiyor. Trafik çilesi 3 buçuk yılı alıp götürüyor. Milletimiz bize 31 Mart sonrasına hazır olun diyor. Ekibimizle birlikte el ele vererek İstanbul'un 10 yıllık vizyonunu oraya koyduk. Canla başla çalışacağız. İlk beş yılın sonunda metro gitmeyen ilçemiz kalmayacak. İstanbul'un trafiğini büyük oranda iyileştireceğiz. 10 yılın sonunda trafik çilesi son bulacaktır.'' dedi.

Gündem

18.05.2024, 19:53

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, bugün hizmete giren İstanbul Havalimanı Metrosu Kağıthane-Gayrettepe Etabı Açılış Töreni'nde konuştu ve mega kent için projelerini tek tek sıraladı.

Fed faizi ne zaman indirecek? Fed faiz indirirse dolar, altın, euro düşer mi, yükselir mi? Fed faizi ne zaman indirecek? Fed faiz indirirse dolar, altın,... Haberi Görüntüle

"5 YILI HEP BİRLİKTE TELAFİ EDECEĞİZ"

''85 milyon vatandaşımızı saygıyla selamlıyorum.'' diyen Kurum, ''Bugün İstanbul yeni bir ulaşım hamlesi ile buluşuyor. Bu dev yatırımlarla Türkiye daha da hızlanıyor. Kağıthane-Gayrettepe metro hattının İstanbul'da yapılacak pek çok projeye örnek olmasını diliyorum. Adaylığımızın ilk gününden itibaren yollara düştük. Planlarımızı yaptık. Kıymetli bakanımızla birlikte İstanbulluların bizde ne beklediğini okuduk. İstanbul'un her alanda kayıp yaşadığı 5 yılı hep birlikte telafi edeceğiz.'' ifadelerini kullandı.

Zamlı bedelli askerlik ücreti ne kadar oldu? Bedelli askerlik ücreti 217 bin lira mı olacak? Zamlı bedelli askerlik ücreti ne kadar oldu? Bedelli askerlik ücreti... Haberi Görüntüle

''10 YILIN SONUNDA TRAFİK ÇİLESİ SON BULACAK''

Trafik çilesinin 3,5 yılı alıp götürdüğünü belirten Murat Kurum, ''İstanbullular mevcut CHP'li yönetimce bekletiliyor. Yılda 288 saat trafikte geçiyor. Trafik çilesi 3 buçuk yılı alıp götürüyor. Milletimiz bize 31 Mart sonrasına hazır olun diyor. Ekibimizle birlikte el ele vererek İstanbul'un 10 yıllık vizyonunu oraya koyduk. Canla başla çalışacağız. İlk beş yılın sonunda metro gitmeyen ilçemiz kalmayacak. İstanbul'un trafiğini büyük oranda iyileştireceğiz. 10 yılın sonunda trafik çilesi son bulacaktır.'' dedi.

Fenerbahçe-Lugano maçının hakemi kim? Fenerbahçe-Lugano maçında VAR hakemi var mı? Fenerbahçe-Lugano maçının hakemi kim? Fenerbahçe-Lugano maçında VAR hakemi var mı? Haberi Görüntüle

''İSTANBUL'UN YOLDAŞI OLMAYA TALİBİM''

Seçimi kazanmak için tüm ekibiyle birlikte çalıştıklarını ve bundan sonra da taşın altına elini koyacağını anlatan Murat Kurum, ''31 Mart akşamı İstanbul'un evladı olmaya yoldaşı olmaya talibim. Bundan önce nasıl depremlerde sahalarda gördüyseniz, 31 Mart akşamı da sahada olacağız. Milletimiz için çalışacağız, çalışacağız.'' ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading