Mülteciler hakkında sahte bilgiler yayan Ümit Özdağ’ın PKK ile görüştüğü kanıtlandı

Türkiye'de bir iç savaş yaşanması için sahte bilgilerle ırkçıları kışkırtan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın PKK ihaneti belgelendi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, darbe girişiminde kaybolan Ümit Özdağ'ın terör örgütü PKK'yı koruduğunu belirterek, MOSSAD ve ABD ile gizli görüşmeler gerçekleştirdiğini belirtmişti.

Gündem 06.05.2022, 00:25 06.05.2022, 01:13
Abone ol
Mülteciler hakkında sahte bilgiler yayan Ümit Özdağ’ın PKK ile görüştüğü kanıtlandı

Ümit Özdağ'ın PKK ile 1997 yılında ABD'de görüştüğü 2002 yılında da PKK temsilcilerini Türkiye'deki ofisinde ağırladığı ortaya çıktı. Etki ajanı şüphesi artan Özdağ delilsiz ithamlarının dozunu artırırken Türk ordusunun sınır ötesi operasyon yaptığı tarihleri provokasyon için özellikle seçtiği iddialar arasında.

25 YIL ÖNCE TERÖR ÖRGÜTÜ PKK İLE AMERİKA’DA GÖRÜŞTÜĞÜ MİT RAPORUNDA

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın 1997 yılında ABD’de terör örgütü PKK yöneticileri ile görüştüğü belgelendi. Yazar Bekir Tiryaki sosyal medya hesabından yayınladığı belgeyle Özdağ’ın ihanetini belgeledi.

Milli İstihbarat Teşkilatı'nın 2003 tarihli Genelkurmay Başkanlığı MGK Sekreterliği'ne gönderdiği özel belgedeki Ümit Özdağ'ın görüşmesi ile ilgili detaylar şöyle:

FETÖ'CÜLERE DE YALAN SÖYLEME DERSLERİ VERMİŞTİ

Son zamanlarda sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda yalan olduğunu bildiği halde ısrarla bazı iddiaları tekrarlayan Özdağ’ın zamanında ders verdiği FETÖ’cü teröristlerden sosyal medyada aldığı destek dikkatlerden kaçmıyor.

FETÖ ile derin bağları bulunan Özdağ’ın çıkardığı derginin yazar kadrosunda firari Emre Uslu başta olmak üzere FETÖ’cü pek çok isim yer alıyor.

FIRAT KALKANI VE ZEYTİN DALI OPERASYONU'NU KÖTÜLEDİ

Türkiye ne zaman PKK’ya karşı sınır ötesi operasyonu gerçekleştirse sokakları karıştırmak için harekete geçen Özdağ, Fırat Kalkanı ve Zeytin Dalı Operasyonu’nda da bugün olduğu gibi karışıklık çıkarmak için çok uğraşmıştı.

Fırat Kalkanı Harekâtı’nda "Türk askerleri Suriye sınırları içinde aç, susuz haldeler, giymeye giyecek, yemeye yiyecek, banyo yapmaya yer bulamıyorlar" diyerek, Türk ordusunu adeta düşmanları karşısında aciz göstermeye çalışmıştı. TSK o günlerde “Bir kısım çok da iyi niyet taşımayan ferdi girişimleri dikkate alarak yapılan haberler, bizden önce halkımızı üzmektedir. Devlet bütün gücünü o bölgeye cömertçe seferber etmektedir” açıklaması yaparak adeta Ümit Özdağ’ı fırçalamıştı.

CHP İLE PKK/YPG/PYD'YE ÖRTÜLÜ DESTEK

Ardından Zeytin Dalı Operasyonu’nda ortaya çıkmış ve "Afrin’i almak için ne verdiniz sorusunun sorulması gerekiyor" kara propagandasını yapmıştı. 4600 YPG’li teröristin öldürüldüğü ve Afrin’e huzur getiren operasyonda kime, ne verilmiş oldu? 4600 YPG’li terörist öldürülerek sadece CHP’ye üzüntü verilmiştir. CHP, HDP ve partisi İP, bu operasyona karşıydı ve aklınca onların düşüncelerini böyle propagandalarla güçlendirmeye çalışıyordu. Türk milliyetçisi olduğunu iddia eden Ümit Özdağ, Türk ordusunun operasyonunu itibarsızlaştırmaya çalıştı.Aynı zamanda bölücü terör örgütü YPG ve PYD’ye sahip çıkan CHP’ye tek kelime eleştiri dahi yapamıyordu.

ÜMİT ÖZDAĞ, ABD VE MOSSAD İLE BAĞLANTILI MI?

Özdağ, İdlib meselesini sulandırmak için de ekranlardaydı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın sosyal medyadan bu haline suçüstü yapmış ve şu ifadelerle Ümit Özdağ’ın ilişkilerine yönelik oldukça çarpıcı değerlendirmelerde bulunmuştu:

"1-İdlib’de Türk askeri büyük bir beka mücadelesi ve şehitler verirken televizyon ekranlarına çıkıp provokasyon yapan, toplumu kaos ve infiale sevk etmeye, Türkiye düşmanlarının lehine algı operasyonu düzenlemeye yeltenen Ümit Özdağ’ın gerçek yüzünü gösterme zamanı geldi.

2-15 Temmuz ihanet teşebbüsü sırasında, tıpkı babasının geçmişteki darbelerde kader arkadaşı Başbuğ Alpaslan Türkeş’i terk ederek ortadan kaybolduğu gibi, Ümit Özdağ da aynı gece ortadan kaybolmuştur.

3-Vaktiyle MHP’nin geleneksel çizgisinden saptığını, PKK’nın güçlenmesine yol açtığını ileri sürerek Lider Devlet Bahçeli’ye karşı 2006’da bayrak açan Ümit Özdağ, CHP ve İP’in bölücü terör örgütü PKK’nın siyasi kanadı olan HDP ile gayriresmî seçim ittifakına sesini çıkarmamıştır.

4-Ümit Özdağ, ortalıkta pişkin pişkin dolaşacağına İsrail ve Yahudi lobileriyle ve ABD’deki Yahudi think-tank kuruluşu JINSA ile kurduğu gizli ilişkilerin, Rant Corporation ile görüşmelerinin sebebini açıklamalıdır.

5-Adlarına pervasızca konuşmaya cüret ettiği Türk milliyetçileri; Ümit Özdağ’ın ABD ile İsrail’de Türkiye’nin ve Ülkücü Hareketin geleceğine dair ne tür kirli pazarlıklar yaptığını bilmek istemektedir.

6-Ümit Özdağ, vaktiyle başkanı olduğu Avrasya Stratejik Araştırmalar Merkezi (ASAM) bütçesiyle gerçekleştirdiği İsrail gezileri sırasında Mescid-i Aksa’yı mı yoksa MOSSAD’ı mı ziyaret etmiştir?

7-Kamuoyunda Özdağ’ın, Türk milliyetçiliği davasına fitne ve tefrikayla zarar vermek üzere görevlendirilmiş kripto FETÖ destekçisi bir eleman olduğuna dair kanaatler giderek güçlenmiştir.

8-Ümit Özdağ’ın “Yurtta Sulh Konseyi” üyesi olup olmadığı araştırılmalı; bu sözde milliyetçinin, aslında Türk milliyetçiliğinin kripto düşmanı ve Türkiye’de küresel aktörler adına görev yapan pis bir ajan olup olmadığı acilen aydınlatılmalıdır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!