banner2

Muharrem İnce'nin Kılıçdaroğlu'na yaptığı terör eleştirilerine CHP'nin Halk TV'sinden sansür!

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Muharrem İnce'yi ziyaret ettiği görüşme sonrasındaki açıklamalarıyla siyasetin gündemine oturan Muharrem İnce'ye CHP'li Halk TV tarafından sansür uygulandı. Halk TV görüşme sonrası açıklamaları okurlarına aktarırken Muharrem İnce'nin CHP ve Kılıçdaroğlu'na yönelik terör örgütleriyle ilgili sözlerini, terör kelimesini ve örgütlerin isimlerini haberden çıkararak aktardı.

Gündem 30.03.2023, 14:47 30.03.2023, 15:12
Abone ol
Muharrem İnce'nin Kılıçdaroğlu'na yaptığı terör eleştirilerine CHP'nin Halk TV'sinden sansür!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile görüşme gerçekleştirdi.

KILIÇDAROĞLU İSTEDİĞİNİ ALAMADI

Bir süredir CHP'den kopardığı oylarla rahatsızlık oluşturan ve adeta gitmesi için canla başla uğraştıkları Muharrem İnce'yi geri döndürmek için türlü oyunlara başvuran CHP Genel Başkanı Kılıdaroğlu istediğini alamayarak buradan eli boş döndü.

"BİZİM İLKELERİMİZ VAR"

Görüşme sonrası ortak açıklama yapan İnce ve Kılıçdaoğlu'nun  gergin olduğu gözlenirken Muharrem İnce kameralar önünde eski genel başkanına siyaset dersi verircesine bir üslupla takılması dikkatlerden kaçmadı. 

"İLKE İTTİFAKLARI OLMALI"

Muharrem İnce ise Memleket Partisi olarak ittifakların olması gerektiğini vurgulayarak, "Bu ittifaklar menfaat ittifakları olmamalı, ilke ittifakları olmalıdır. Bizim ilkelerimiz çok nettir. Biz bir, Atatürk'ü tartıştırmayız iki, teröre karşı mesafeliyiz. PKK'sına, FETÖ'süne IŞİD'ine aklınıza kim geliyorsa DHKP-C'si hepsine, Hizbullah'ına. Biz kadın hakları konusunda da çok kararlıyız. Asla geri adım atmayız" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!