banner2

Muhalifler nefretin dozunu kaçırdı! AK Partili çocuğa küfredip dükkandan kovdu

İstanbul'un Sultangazi ilçesi skandal bir olaya sahne oldu. Bir fırından ekmek almaya giden çocuk, dükkan sahibi tarafından 'AK Partili' olduğu gerekçesiyle ağır hakaretlere maruz kalıp dükkandan kovuldu. Konu ile alakalı hemen harekete geçen yetkililer o hadsizin dükkanını mühürledi.

Gündem 30.05.2023, 11:51 30.05.2023, 22:59
Abone ol

İstanbul'un Sultangazi ilçesinde bir fırından ekmek almaya giden çocuk, dükkan sahibi tarafından "AK Partili" olduğu gerekçesiyle hakaretlere uğrayarak adeta kovuldu. Yaşananlara tepki göstermek için fırına giden çocuğun yakınları, fırıncı tarafından bıçakla tehdit edildi.

DÜKKANDAN KOVDU

Sultangazi'de bir fırın sahibi, ekmek almaya gelen ve "Reis" diye bağırarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim zaferini kutlayan çocuğa ağır hakaretler savurup dükkandan kovdu.

"İTLERE EKMEK SATMIYORUZ"

Olaya tepki göstermek için fırına gelen çocuğun yakınları da, fırıncı tarafından bıçakla tehdit edildi. Çocuğu, "İtlere ekmek satmıyoruz" diyerek kovduğunu itiraf eden fırıncı hakkında dava açılacağı belirtildi.

"ARTIK ESKİ TÜRKİYE YOK"

Dursun, bugün yaptığı açıklamada ise "Artık eski Türkiye yok!" diyerek dükkânın çalışma ruhsatının iptal edildiğini sosyal medyadan şöyle duyurdu:

"Hak ve özgürlüklerinin sadece kendileri için geçerli olduğuna inanan, kendileri gibi düşünmeyenleri ötekileştiren ve hatta hakaret eden kara zihniyetin bir tezahürü ile karşı karşıya kalan kardeşlerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Son derece demokratik ve katılımcı bir seçimin sonucuna tahammül edemeyen ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a oy veren seçmenlere hakaret eden şahsın bulunduğu işletme ile ilgili tutanak tutulmuş ve bilahare bu işyeri mühürlenerek, işyeri açma ve çalışma ruhsatı iptal edilmiştir."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!