Yandex Metrica

Sitede Ara

Muhalif troller iş başında! HÜDA PAR logosuyla dövmeli vatandaş üzerinden algı operasyonu yapıldı!

Muhalif troller iş başında! HÜDA PAR logosuyla dövmeli vatandaş üzerinden algı operasyonu yapıldı!

14 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın adayı Cumhurbaşkanı Erdoğan Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu sandıkta geçerek seçimi önde tamamladı. Bu durumu hazmedemeyen muhalifler sosyal medya üzerinden sahte hesaplarla Cumhur İttifakı üzerinden algı yapmaya devam ediyor. CHP'li belediye çalışanı Ozan Balık tarafından HÜDA PAR logosuyla sahte hesap açıp 'deri altında dövme' mesajı sosyal medyada dolaşıma sokuldu.

Gündem

18.05.2024, 00:49

14  Mayıs seçimlerinde vatandaşlar sandık başına giderek seçimini yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaklaşık 2 milyon 600 bin oy farkla Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nu geçerek sandıktan önde çıktı. Çıkan sonucu hazmedemeyen muhalif kesim Cumhur İttifakı ve bu ittifakın içinde yer alan partilere her gün algı operasyonlarına sahte hesaplar üzerinden yapmayı sürdürüyor. Sahte bir hesap HÜDA PAR logosuyla HÜDA PAR'ın açıklaması gibi bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşım CHP'li belediye çalışanı Ozan Balık tarafından dolaşıma sokuldu. 

Meteoroloji il il uyardı! İstanbul dahil birçok ilde sağanak yağmurlar başlıyor! İşte 11 Temmuz hava durumu raporu... Meteoroloji il il uyardı! İstanbul dahil birçok ilde sağanak yağmurlar... Haberi Görüntüle

SAHTE HESAP ÜZERİNDEN ALGI ÇALIŞMASI 

Muhalefetin trolleri HÜDA PAR logosuyla sahte hesap açıp 'deri altında dövme' mesajıyla algı operasyınuna giriştiler. Ancak yapılan bu algı çalışmasının sahte bir hesap üzerinden yapıldığı kısa bir süre içinde ortaya çıktı. Sahte hesap üzerinden yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildİ; Dövme yani vücuda iğneler batırarak deri altına boya zerk etmek sureti ile şekiller çizmek dinimizce yasaklanmıştır. Ayrıca kadınların bu şekilde giyinmeleri kattiyen caiz degildir. Inşallah bu dönemde Islamın gercek temsilcleri mecliste olacak, günahkarları hak yoluna döndürecek.

Son dakika... Türkiye, Suriye'nin kuzeyinde bulunan bütün sınır kapılarını kapattı Son dakika... Türkiye, Suriye'nin kuzeyinde bulunan bütün sınır kapılarını kapattı Haberi Görüntüle

HÜDA PAR GENÇLİK KOLLARI BAŞKANINDAN TEPKİ 

CHP'li belediye çalışanı Ozan Balık'ın yaymaya çalıştığı sahte içeriğe HÜDA PAR Gençlik Kolları Başkanı Hamdullah Er tepki gösterdi. Sahet hesapla yapılan bu paylaşım için  "Hangi yalanınıza yetişelim şaşırdık doğrusu!" ifadelerini kullandı. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading