Yandex Metrica

Sitede Ara

Müge Anlı’da kan donduran itiraf: Babaannem ve halam birini öldürüp kıyma makinesinde çekti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 2 aydır kayıp olan Güllü Çolak'ın yeğeni, skandal bir iddia ortaya attı. Kayıp Güllü Çolak'ın akrabası Ahmet, canlı yayında "Nenem ve halam birini öldürüp kıyma makinesinde çektiler" dedi.

Gündem

06.06.2024, 19:35

Güzndüz kuşağının vazgeçilmez programları arasında yer alan hemen hemen her gün bir skandala sahne olan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te inanılmaz bir olay yaşandı.

Kahramanmaraş'ta oturan 33 yaşındaki Güllü Çolak, 2 ay önce sırra kadem bastı ve ortaadan kayboldu. Güllü ile aşk yaşayan Mehmet isimli vatandaş ise Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katılırken genç kadının bulunması için yardım çağrısında bulundu.

İki ay önce ortadan kaybolan Güllü Çolak ise yayına bağlanıp Mehmet'ten şiddet gördüğü için ailesine yanına yerleştiğini anlattı. Güllü Çolak, Mehmet'in kendisinden sonra iki evli kadını daha kaçırdığını, bu kadınları kandırıp altınlarını aldığını anlattı. Bugünkü canlı yayında ise tüyler ürperten gelişmeler yaşandı.

Batıda orman yangını, kuzeyde sel riski: Uzmanlar açıkladı! Yeni haftada hava nasıl olacak? Batıda orman yangını, kuzeyde sel riski: Uzmanlar açıkladı! Yeni haftada... Haberi Görüntüle

''GÜLLÜ'NÜN KAÇ TANE ÇOCUĞU VAR''

Müge Anlı programda yaptığı değerlendirmede "Tabii Güllü'yü ararken bir sürü şeyler ortaya çıktı. Ben açıkçası hala daha Güllü'nün kimden kaç tane çocuğu var, arada kimlerle ne olmuş ben anlamadım yani. Sen de net olarak biliyor musun Mehmet bilmiyorum. Sen de dün heyecanlandın herhalde, çok anlatamadın da. Ama Güllü'nün bu kadar çok hani ondan bu çocuk bundan bu çocuk olması bize garip gelmişti. Güllü'nün bugün senden önceki eşi de buraya geldi Murat Bey. Aslında Murat hem Güllü'ye kızgın hem de sana kızgın Çünkü sen de onun karısını kaçırmışsın" dedi.

Bunun üzerine Mehmet "Hayır abla ben kaçırmadım" deyince Müge Anlı "Öyle diyor." dedi. Bunun üzerine Mehmet "Ben kaçırmadım ben annesinin evinden aldım" ifadelerini kullandı. Daha sonrasında stüdyoya Murat geldi.

Bakan Güler'den Suriyeli sığınmacılar üzerinden yapılan provokasyona net yanıt Bakan Güler'den Suriyeli sığınmacılar üzerinden yapılan provokasyona net yanıt Haberi Görüntüle

"BİLDİĞİNİ SAKLAMAK DA SUÇ"

Müge Anlı "Ayrıca aramızda Ahmet var. Ahmet de Güllü Hanım'ın yeğeni. Benim anladığım kadarıyla Ahmet ya ben teşekkür ediyorum geldiğin için. Çünkü hep söylüyorum insanın bildiklerini saklaması doğru bir şey değildir. Yani bildiğini saklamak da suça iştiraktir aslında baktığınız zaman. Halan oluyormuş senin Güllü. Sen onun aslında evlilik vaadiyle dolandırma işi yaptığını iddia ediyorsun. Bugün stüdyomuzdasın. Ama arkadaşlarımıza bir şey daha anlatmışsın. Şimdi bu benden çıkmasın ondan çıkmasın demişsin ama..." dedi.

Ahmet ise "Hayır benden çıkmasın demedim" deyince Müge Anlı "Bunu bilip de söylememek de suç." dedi. Ardından Ahmet, "Ya bunu anlattıklarında zaten biz ergenlik çağındaydık hani biliyor musun. Güler geçerdik yani kardeşlerim falan da duydu. Birçok kişi duydu da bunu hani o zamanlar biz ergenlik çağındaydık, güler geçerdik yani bunların anlattığı şeylere. Üstünde durup da sürekli anlattıklarında yani sürekli konu haline getirdiklerinde üçü beraber... O yüzden ben dile getirdim" şeklinde konuştu.

Şuayıp Birinci kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi görevlerde bulundu? Yeni Sağlık Bakanı Şuayıp Birinci mi oldu? Şuayıp Birinci kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi görevlerde bulundu? Yeni... Haberi Görüntüle

"ADAMI EVDE ÖLDÜRÜP KIYMA MAKİNESİNDE ÇEKTİLER"

Bunun üzerine Müge Anlı şunları kaydetti;

"Ben teşekkür ediyorum bunu dile getirdiğin için. Aferin sana. Halam Güllü, annesi Cennet ve halam Güllü'nün erkek kardeşi olan Durdu Amcam Kahramanmaraş'ta yine bir adama musallat oldular demişsin ki Mehmet sen de biliyormuşsun bunu. 7-8 yıl önce oldu bu olay. Adam çok zengindi çok paralarını yediler. Adam da işi uyanınca bunlara taktı, belalı bir adamdı. Hatta Durdu Amcam bu adamdan korktuğu için adını Taner olarak değiştirdi. Adamdan kurtulamayınca adamı eve konuşmak için çağırdılar ve evde öldürüp kıyma makinesinde çektiler. Cennet babaannem sürekli o adam ne pis kokmuştu diye anlatırdı demiş Ahmet. Şimdi kim bu adam bilmiyoruz tabii yani birileri de demek ki bir adamı Kahramanmaraş'ta kayıp olarak arıyor herhalde. Yani şimdi Ahmet de bunu söyleyince dedim ki böyle bir şey varsa biz bunu saklayamayız. Biz de suçlu olmuş oluruz yani böyle bir suç eğer evde konuşuluyorsa. Bir de ne pis kokmuştu diye anlatırlardı diye çocuk duymuş. Öldürüp kıyma makinesinde çektiler diyor."

Suriye Geçici Hükümeti Başbakanı Abdurrahman Mustafa'dan açıklama: 'Tüm Türk halkından özür diliyorum' Suriye Geçici Hükümeti Başbakanı Abdurrahman Mustafa'dan açıklama: 'Tüm Türk halkından... Haberi Görüntüle

''LAVABOYA AKITMIŞLAR ADAMI''

Müge Anlı'dan sonra söz alan Ahmet "Dedim ki senin dilinde sürekli böyle bir olay var, bunun tam detayı ne, ne oldu ki böyle bir şey yaptınız dedim. Dedi ki adamın parası vardı, bizim de parayı ihtiyacımız vardı. Ondan böyle böyle parayı aldık dedi. Paranın bir kısmını Taner amcam almış. Bir kısmını nenem almış. Bunlar zaten oldu bitti paracılar. Ondan sonra bu da dedi ki adam sonradan Taner amcanı öldürecek oldu dedi. Peşine düşmüş amcamın. Ondan sonra zaten kimliğini falan değiştirmiş. İsmini değiştirdi işte, Durdu'ydu. Sonra detaylı bir şekilde anlattı. Dedi ki eve adamı ben çağırdım, bana amcan çağırttırdı, sonra evde tartışmaya başladık. Arbede yaşanmış evde adamla halamın arasında. Sonra halam adamı bıçaklamış. Öldürmüş. Bunu nasıl ederiz de ortadan kaldırırız diye üçü plan yapmışlar. Et makinesinde çekmişler. Lavaboya akıtmışlar adamı. Ortalığı da temizlemişler. Bunu bu şekilde detaylı olarak 2021'in sonuna doğru anlattı bana" dedi.

Müge Anlı ise "Kemikleri ne olmuş?" diye sorunca Ahmet şu yanıtı verdi; "Hepsini çekmişler makinede" 

Bunun üzerine Anlı "Ee sizin var mıydı evde kıyma makinesi?" diye sordu. Ahmet "Bizim evde değil. O zaman kendisi Maraş'ta kalıyordu. Kendi kiralık evi vardı orada, orada olmuş. Kıyma makinesi vardı evinde. Salça falan yapardı kendisi." diye anlatınca Müge Anlı "Ayy" diyerek tepki gösterdi.

Merih Demiral kaç maç ceza aldı? Merih Demiral'in cezası silinir mi? Merih Demiral kaç maç ceza aldı? Merih Demiral'in cezası silinir... Haberi Görüntüle

"KONU KOMŞUYA MI DAĞITTILAR"

Bu esnada söz alan Murat "O da mağazadan benim adıma borca alınan kıyma makinesi. Benim adıma. Yani kıyma makinesi, oturma grupları bilmem neler... Yani 2010'da bunlar var ya beni mahvettiler. Kayınvalidemgil benden habersiz gitmişler, benim alışveriş yaptığım yerden almışlar benim adıma. Borcunu da ben ödedim. Kıyma makinesi alındığını biliyorum" dedi.

Bunun üzerine Müge Anlı "O kıyma dedikleri tövbe yarabbim ya eti ne yaptılar, konu komşuya mı dağıtmışlar, ne yapmışlar? O kadar eti. Kaç kilo adam" diye sordu. Murat tekrar araya girerek "Onu da Mehmet yemiştir abla, başka bir şey yok, zaten anca o..." dedi. Mehmet ise "Ben neyi yedim. Ben o tarihte burada bile yokum" dedi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading