banner2

MSB'den roket atarlı operasyon paylaşımı: Teröristlerin inleri yerle bir edildi

Milli Savunma Bakanlığı, sosyal medya hesabından Pençe Kılıç Harekatı'ndan yeni görüntüler paylaştı. Paylaşılan görüntülerde Çok Namlulu Roket Atar (ÇNRA) görüntüleri yer aldı. Yapılan paylaşımda ''Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, teröristlerin inlerini ateş destek vasıtalarıyla yerle bir etmeye devam ediyor!'' ifadelerine yer verildi.

Gündem 23.11.2022, 14:33 23.11.2022, 15:44
Abone ol

İstiklal Caddesi'nde meydana gelen bombalı saldırının yanı sıra Gaziantep'in Karkamış ilçesindeki roketli saldırının intikamı için düğmeye basan Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye ve Irak'ın kuzeyine düzenlediği hava operasyonuyla teröristlerin yuvalarını yerle bir etmeye devam ederken Milli Savunma Bakanlığı'ndan yeni görüntüler paylaşıldı.

''DÜŞMANA KARŞI KILIÇ OLURUZ''

Milli Savunma Bakanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; ''Biz; Gün gelir asil milletimiz için kalkan, Gün gelir düşmana karşı kılıç oluruz! Ülkemiz ve milletimiz için her zaman kahramanca ve fedakârca görevinin başında olan Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, teröristlerin inlerini ateş destek vasıtalarıyla yerle bir etmeye devam ediyor!

KARA HAREKATI MESAJI: TERÖRİSTLERİN TEPELERİNE BİNECEĞİZ

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün grup toplantısında yaptığı açıklamada Suriye'ye kara harekatı mesajı verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, yaptığı açıklamada ''Uçaklarla, toplarla, SİHA'larla yaptığımız operasyonlar sadece başlangıçtır. Bizim için en uygun olan vakitte karadan da teröristlerin tepesine bineceğiz. Tel Rıfat, Münbiç ve Ayn el-Arab gibi çıbanbaşı yerlerden başlayacağız'' ifadelerini kullandı.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!