Yandex Metrica

MİT'ten kaçış yok! Saldırı hazırlığındaki PKK'lı terörist kıskıvrak yakalandı

MİT'ten kaçış yok! Saldırı hazırlığındaki PKK'lı terörist kıskıvrak yakalandı

Suriye'nin kuzeyinde TSK ve SMO güçlerine saldırı eylem hazırlığındaki PKK/YPG'li terörist yakalandı. MİT’in istihbarat desteği ile Suriye Geçici Hükümeti’ne bağlı askeri polis tarafından gözaltına alınan PKK/YPG'li terörist Ahmet Al Hac Ömer'in ikametinde suikast ve bombalı eylemlerde kullanılmak üzere hazır halde uzaktan kumandalı EYP ele geçirildi.

Gündem

17.02.2024, 09:34

Milli İstihbarat Teşlikatı'nın eli kanlı terör örgütleriyle olan mücadelesi tüm hızıyla devam ediyor.

Eli kanlı terör örgütü tarafından bomba düzeneği kullanımı ve suikast konularında eğitilen PKK/YPG'li terörist Ahmet Al Hac Ömer'in, 2022-2023 yılları arasında Münbiç ve çevresinde el yapımı patlayıcı (EYP) sevkiyatı yaptığı tespit edildi.

Son dakika... AFAD duyurdu: Malatya'da gece yarısı korkutan deprem Son dakika... AFAD duyurdu: Malatya'da gece yarısı korkutan deprem Haberi Görüntüle

SALDIRI HAZIRLIĞINDAKİ TERÖRİST YAKALANDI

TSK'nın terörden arındırdığı bölgelerde, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Suriye Milli Ordusu güçlerine yönelik saldırı hazırlığı yaptığı belirlenen terörist, MİT’in sağladığı istihbarat desteği ile Suriye Geçici Hükümeti’ne bağlı askeri polis tarafından gözaltına alındı.

Talimat Erdoğan'dan geldi!  Taslak hazırlanıyor: O yaş grubundakilere sigara satılmayacak Talimat Erdoğan'dan geldi! Taslak hazırlanıyor: O yaş grubundakilere sigara satılmayacak Haberi Görüntüle

UZAKTAN KUMANDALI EYP ELE GEÇİRİLDİ

Teröristin ikametinde yapılan aramada, suikast ve bombalı eylemlerde kullanılmak üzere hazır halde uzaktan kumandalı EYP ele geçirildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading