banner2

Mısır alım fiyatı belli oldu! Üreticilere müjde! Ton başı alım fiyatına büyük zam

Mısır alım fiyatları 2022, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Kabine Toplantısı Kararları ile açıklandı. Böylece mısır üreticisine müjdeli haber geldi. Böylece vatandaşların sorduğu mısır alım fiyatları ne kadar oldu, mısır alım fiyatları ne kadar olacak gibi sorular da yanıt buldu İşte mısır alım 2022 fiyatları

Gündem 22.08.2022, 19:20 22.08.2022, 20:12
Abone ol
Mısır alım fiyatı belli oldu! Üreticilere müjde! Ton başı alım fiyatına büyük zam

Mısır alım fiyatları 2022 üreticiler tarafından merak edilen konuların başında geliyordu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısı sonraında yaptığı açıklamalarda mısır alım fiyatları ne kadar oldu sorusuna da yanıt vermiş oldu. Toprak Mahsulleri Ofisi, mısır alım fiyatları için güncellemeye gitti. Peki, mısır alım fiyatları ne kadar oldu? İşte güncel mısır alım fiyatları 2022 hakkında detaylar:

MISIR ALIM FİYATLARI NE KADAR OLDU?

Kabine Toplantısı sonrası "Millete Sesleniş" konuşması yapan Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan mısır üreticilerine yönelik müjdeli bir haber paylaştıb. Erdoğan açıklamasında "Toprak Mahsülleri Ofisi, hasat dönemi mısır alım fiyatını destek hariç ton başına 5 bin 700 TL olarak uygulayacak" dedi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!