Milli Savunma Bakanlığı'ndan acı haber! 1 askerimiz şehit oldu

Son dakika haberleri... Kuzey Irak'ta gerçekleştirilen Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, teröristler tarafından yapılan taciz atışı sonucu Uzman Onbaşı Muhammed Karaçam şehit oldu. MSB'den yapılan açıklamada iki askerimizin de yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı duyuruldu.

Gündem 21.09.2022, 15:01 21.09.2022, 15:21
Abone ol
Milli Savunma Bakanlığı'ndan acı haber! 1 askerimiz şehit oldu

Son dakika haberleri... Kuzey Irak'ta gerçekleştirilen Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, teröristler tarafından yapılan taciz atışı sonucu Uzman Onbaşı Muhammed Karaçam şehit oldu. MSB'den yapılan açıklamada iki askerimizin de yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı kaydedildi.

Milli Savunma Bakanlığı, acı haberi şu ifadelerle duyurdu:

"Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, 21 Eylül 2022 tarihinde, bir üs bölgemize teröristlerce yapılan taciz atışı sonucunda, kahraman silah arkadaşımız İs.Uzm. Onb. Muhammed KARAÇAM şehit olmuş, iki kahraman silah arkadaşımız da yaralanmış ve derhal hastaneye sevk edilerek tedavilerine başlanmıştır. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı silah arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!