Yandex Metrica

Milletin iradesini hiçe saydı: DEM'li başkanın Erdoğan hazımsızlığı kameralara yansıdı!

PKK'nın siyasi uzantısı olan DEM Parti'deki belediyelerde skandallar bitmek bilmiyor. Son olarak Bitlis'in Tatvan Belediye Başkanı Av. Mümin Erol adeta milletin iradesini hiçe sayarak odasında asılı bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını indirdiği ana ilişkin görüntüler ortaya çıktı.  

Gündem

06.06.2024, 19:04

31 Mart yerel seçimlerden sonra seçilen Bitlis'in Tatvan Belediye Başkanı Av. Mümin Erol'un makamında bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını indirdiği ana ilişkin görüntüler tepki topladı. 

31 Mart yerel seçimlerinde seçimi kazanan DEM Partili Tatvan Belediye Başkanı Mümin Erol milletin iradesini hiçe saydı. Erol'un 5 Nisan 2024 tarihinde mazbatasını alıp makamına geçtikten sonra makamında bulunan Erdoğan'ın fotoğrafını indirdiği ortaya çıktı.

3 milyon şehit! Tarihin kanlı sayfaları tekrar aralandı! İşte 1. Dünya Savaşı'nın ağır kayıpları 3 milyon şehit! Tarihin kanlı sayfaları tekrar aralandı! İşte 1.... Haberi Görüntüle

REZİLLİĞE ZILGIT VE ALKIŞLARLA DESTEK

Görüntülerde, İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını alıp makama geçen Erol'un makam arkasında duvarda asılan olan Erdoğan'ın fotoğrafını indirdiği ve yanında bulunan kişininde seyrederek güldüğü görüşüyor. Fotoğrafın indirilmesi sonrasında ise görüntüde yer almayan kalabalık grubun zılgıt ve alkışlarla destek sunduğu görüntülere yansıyor.

İzmir'deki olayda 2 kişi feci şekilde can vermişti: İhmaller zinciri bilirkişi raporunda İzmir'deki olayda 2 kişi feci şekilde can vermişti: İhmaller zinciri... Haberi Görüntüle

BENZER SKANDALLAR YAŞANMIŞTI 

İşte onlardan bazıları...

 

DEM Parti'nin kazandığı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nde 31 Mart yerel seçimlerinin ardından meclis salonundaki Türk bayrağını kaldırdığı tespit edilmişti. Son olarak Diyarbakır Belediyesi’nin resmi web sitesinde bulunan Türk Bayrağı da kaldırıldı.Bayrak gelen tepkilerin ardından aynı şekilde geri eklendi.

Son dakika... Aydos Ormanı'nda yangın çıktı Son dakika... Aydos Ormanı'nda yangın çıktı Haberi Görüntüle

DEM PARTİLİLERDEN YENİ BİR BAYRAK SKANDALI 

Yerel seçimlerde Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'ni kazanan DEM Parti'nin skandalla silsilesine bir yenisi daha eklendi.Diyarbakır'da seçimleri kazanan DEM Parti, meclis salonunda bulunan Türk bayrağını kaldırmıştı. Salonun aralık ayında çekilen karelerinde Türk bayrağının olduğu görülürken, nisan ayında çekilen karelerde ise kaldırıldığı ortaya çıkmıştı.Yaşananlar sonrası Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tepkilerin ardından Türk bayrağını olması gerektiği yere astı ve görüntüler kabul edilmedi. 

Fenerbahçe-Lugano maçı tek maç mı, rövanşı var mı? Fenerbahçe yenilirse, berabere kalırsa ne olur? Fenerbahçe-Lugano maçı tek maç mı, rövanşı var mı? Fenerbahçe yenilirse,... Haberi Görüntüle

RESMİ İNTERNET SİTESİNDE YER ALAN TÜRK BAYRAĞI KALDIRILDI 

 

O olaya iişkin tepkiler devam ederken  bu kez de DEM Parti yönetimindeki Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nin resmi internet sitesinde yer alan Türk bayrağı kaldırıldı.Tepki çeken uygulamalara bir yenisinin daha eklenmesiyle birlikte sosyal medyada kullanıcıları büyük tepki gösterdi. 

Son dakika: Bakan Tunç'tan İzmir'deki elektrik faciasıyla ilgili açıklama: 29 gözaltı kararı! Son dakika: Bakan Tunç'tan İzmir'deki elektrik faciasıyla ilgili açıklama: 29... Haberi Görüntüle

ATATÜRK VE ERDOĞAN'A KÜFÜR EDİLDİ 

Sur Belediyesi'nde değişim töreninde Atatürk ve Erdoğan'a hakaret edildi. Öte yandan Cumartesi  ortaya çıkan görüntülerde DEM Parti tarafından kazanılan Sur Belediyesi'nde Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret edildi.

 

 

 

Habere Tepki Ver

1

2

1

0

1

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading