banner2

MHP Lideri Devlet Bahçeli: Türkiye'ye diş bileyen mihraklar kabusla tanıştı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bursa'da 2023'e Doğru: Aday Belli Karar Net Mitinginde konuşma yaptı. Bahçeli konuşmasında, 'Türkiye'ye diş bileyen mihraklar kabusla tanıştı.' ifadelerine yer verdi.

Gündem 11.09.2022, 17:59 11.09.2022, 19:07
Abone ol
MHP Lideri Devlet Bahçeli: Türkiye'ye diş bileyen mihraklar kabusla tanıştı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bursa'da 2023'e Doğru: Aday Belli Karar Net Mitinginde konuşma yaptı. 

Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar; 

Sivas'ta on binlerce vatan evladı bir araya geldi. Birilerinin uykuları kaçtı, kıskananların feleği şaştı.

Türkiye'ye diş bileyen mihraklar kabusla tanıştı.

Sokak röportajlarıyla Cumhur İttifakı'nı kötüleyenler, zillete methiye düzenler küçük dillerini yurttu.

Türkiye düşmanlarına piyonluk yapan bir avuç devşirme istedi diye ülkümüzün kubbesi asla devrilmez.

Parayı verenin düdüğünü çalan anket şirketleri, biz sizin ederinizi de cibilliyetinizi çok iyi biliriz.

'ADAYIMIZ BELLİDİR'

Aramızda ayrık otu bulundurmayacağız, saflarımızı sık tutacağız. Mutlaka Allah’ın izni ile başaracağız. Taviz vermeyeceğiz, mutlaka kazanacağız. Cumhuriyet’in 100. yılında cumhurun zaferine ulaşacağız.

Bizim adayımız belli kararımız nettir. Bulanık sularda balık avlama merakında değiliz. Uçurumun kenarlarında oyalanma arayışında değiliz. Nitekim Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Zalimlere karşı aynı siperdeyiz. Hainlere karşı aynı cephedeyiz.

Zillette umut yoktur. Zillet partileri ile ulaşılacak bir gelecek yoktur. Bu ittifakın çatısı alev almıştır.

Zillet ittifakı ahtapot gibi Türkiye'yi sarıp kemirmek niyetindedir. Bizim ahtapot siyasetine feda edilecek bir ülkemiz yoktur. 

'VATANSIZ MİLLET NEYSE ZİLLET İTTİFAKI DA ODUR'

Vatansız millet neyse Türkiye’nin karşısına geçmiş zillet ittifakı da odur. Zillet partileri ile ulaşılacak bir gelecek yoktur. Karanlık zihniyet açısından bir farkları yoktur. Bu ittifakın çatısını alev almıştır. Paçası tutuşan Kılıçdaroğlu 'inadına beraber olacağız' demiştir. Beraberlik inançla olur, inatla değil.

HDP'nin desteği ile büyükşehirleri kazananlar şimdi HDP'ye bakanlık verme peşinde. Böylesi zillet Türkiye'ye reva görülemez. Tepkiler yükselince CHP'nin geri adımı kurnazca bir manevradır.

'6'LI MASANIN TÜRKİYE'Yİ DÜŞÜNDÜĞÜ YOK'

6'lı masada gerilim tavan yaptı. Hepsinin meselesi çıkarlarıdır. Türkiye'yi düşündükleri yoktur. En küçük hazırlıkları yok. 

Bursa'dan söylüyorum zillet ittifakı kaostur krizdir kifayetsizdir. Türkiye'yi onlarca yıl geriye götürme projesidir. Boşuna milletimizi meşgul etmesinler. Zillet İttifakının Cumhurbaşkanı Adayını dış güçler belirleyecektir. Biden'dan onay almadan adayımız bu diyemezler. Türkiye'ye bağlılıkları millete sadakatleri çölleşmiştir.

Zillet İttifakının vaadi Türkiye'yi siyasi istikrarsızlık dönemine geri döndürmektir. Utanmayan yüzden, kalp inciten sözden, tütmeyen bacadan, ikiyüzlü dosttan, vermeden alan elden, gerçekleri çarpıtan siyaseti de rabbim cümlemizi korusun.

'YUNANİSTAN SABRIMIZI TAŞIRMASIN' 

Yunanistan yönetimi ayağımızın altında dolaşmaktan vazgeçmelidir. Taciz ve tahriklerine derhal son vermelidir. Adalar helali hakkmızdır. Sabrımızı zorlamasınlar.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!