DOLAR
9.2620 0.92
EURO
10.7921 1.11
ALTIN
526.44 -0.64
BIST
1409.56 -0.16

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Tamer Karadağlı'yı aradı

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Tamer Karadağlı'yı arayarak 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde yaşanan olaylar nedeniyle destek vererek tebrik etti.

Gündem 11.10.2021, 22:13
MHP Lideri Devlet Bahçeli, Tamer Karadağlı'yı aradı

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde ödül alan Nihal Yalçın’ın konuşması esnasında siyasi mesajlar vermeye başlaması üzerine ödülünü veren Tamer Karadağlı arasında yaşanan diyalog sosyal medyada büyük etki yarattı.

BAHÇELİ, KARADAĞLI’YI ARAYIP TEBRİK ETTİ

Sanat ve siyaset çevresinden pek çok isim konu hakkında değerlendirmelerde bulunurken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Karadağlı'yı arayarak destek verdi.

Konu hakkındaki açıklamayı MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

Özdemir açıklamasında, “Sayın Genel Başkanımız, sinema ve tiyatro oyuncusu Sn. Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak kendisine yönelik terör örgütü odakları ve siyasi uzantılarının tutumları karşısında, yanlarında olduklarını belirtmiş ve Sn. Karadağlı’yı tebrik etmişlerdir.

Görüşmede Sayın Genel Başkanımız, Sayın Karadağlı’nın, Türk Milleti’nin iftihar ettiği bir sanatçı olduğunu ifade etmişlerdir. Sayın Genel Başkanımız, sanat camiasında yer alarak, ülke ve millet hassasiyetinin, toplumsal huzurumuzun, milli birlik ve beraberliğimizin korunması karşısında duranlara Sn. Karadağlı’nın gösterdiği sorumlu, sağduyulu ve cesur davranışında yalnız olmadıklarını söylemişlerdir.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Anketi Tümü
İstanbul'da son zamanlarda artan trafik sorununun sebebi nedir?