MHP Lideri Devlet Bahçeli'den kadrolara kritik seçim çağrısı: Hazır olun

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 'Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve Milletvekilleri Ortak Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli ,teşkilatın cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazırlıklı olmasını istedi.

Gündem 05.02.2022, 13:14
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den kadrolara kritik seçim çağrısı: Hazır olun

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde otelde gerçekleştirilen toplantıda Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu üyeleri ve milletvekilleriyle bir araya geldi. 

ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER ANITI ZİYAERT EDİLDİ

Devlet Bahçeli ve beraberindekiler, toplantı öncesinde Kızılcahamam'daki Ülkücü Şehitler Anıtı'nı ziyaret etti. Anıtta Kuran'ı Kerim okundu, dua edildi. Bahçeli, daha sonra şehitlerin isimlerinin yazılı olduğu Ülkücü Şehitler Anıtı'na karanfil bıraktı. Devlet Bahçeli, Gökbörü Otağı'nda partililerle bir süre sohbet ettikten sonra toplantının yapılacağı otele geçti.

BAHÇELİ TEŞKİLATA GELECEK YIL SEÇİMLERİ İÇİN HAZIRLIKLI OLUNMASI ÇAĞRISINDA BULUNDU

Basına kapalı yapılan toplantının açılışında konuşan Bahçeli, ülke gündemini değerlendirdi. Bahçeli konuşmasında, tüm yöneticiler ve milletvekilleriyle teşkilatın gelecek yıl yapılacak genel seçim ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazırlıklı olmasını, saha çalışmalarına ağırlık verilmesini, özellikle muhalefetin söylemlerine karşı halka Cumhur İttifakı'nın tezlerinin anlatılmasını istedi.

TBMM'NİN BU YILKİ FAALİYETLERİ DEĞERLENDİRİLECEK

Yarın sona erecek toplantıda seçim sürecinde hem genel merkez hem teşkilat bazında yapılacak çalışmaların ele alınacağı, ülke sorunlarının değerlendirileceği, ayrıca TBMM'nin bu yılki faaliyetlerinin konuşulacağı belirtildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!