Yandex Metrica

MHP lideri Bahçeli'den CHP'ye tepki: DEM'lenmek iyi gelmedi şuurunu kaybetti

MHP lideri Bahçeli'den CHP'ye tepki: DEM'lenmek iyi gelmedi şuurunu kaybetti

Partisinin Meclis Grup Toplantısı'nda konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli, CHP lideri Özgür Özel'e tepki gösterdi. Bahçeli, ''Birileri teröristleri, bölücüleri yanına alsın, utanmadan sıkılmadan parti parti dolaşsın, hatta DEM'lensin, hiç fark etmeyecek. 31 Mart'ta hepsinin bileğini bükeceğiz. Zillet tutmadı, demlenmek CHP'ye iyi gelmedi şuurunu kaybetti. Siyassi aklını hepten tüketmiştir. Aciz siyasetleri deşifre oldu. Bu ittifakın neresinde?'' ifadelerini kullandı.

Gündem

05.02.2024, 16:09

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündemin sıcak başlıklarını değerlendirirken yerel seçimlere yönelik önemli mesajlar verdi. Bahçeli ayrıca kilise saldırısı sonrası provokasyon uyarısı yaptı.

Pazar günü Santa Maria Kilisesi’ne yönelik düzenlenen saldırı hakkında konuşan Bahçeli, ''31 Mart seçimlerine kadar provokasyon ortamını canlı tutmayı ve ülkemizin sinir uçlarıyla oynamayı planlayan karanlık ellere karşı uyanık olmalıyız.'' diyerek provokasyon uyarısı yaptı.

Eli kanlı tertör örgütü PKK'nın siyasi şubesi haline gelen DEM Partisi ile kol kola yürüyen CHP lideri Özgür Özel'e tepki gösteren Bahçeli, ''Birileri teröristleri, bölücüleri yanına alsın, utanmadan sıkılmadan parti parti dolaşsın, hatta DEM'lensin, hiç fark etmeyecek. 31 Mart'ta hepsinin bileğini bükeceğiz. Zillet tutmadı, demlenmek CHP'ye iyi gelmedi şuurunu kaybetti. Siyassi aklını hepten tüketmiştir. Aciz siyasetleri deşifre oldu. Bu ittifakın neresinde?'' ifadelerini kullandı.

Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkanlar şu şekilde;

MSB'den Yunan Bakan Dendias'ın iftira dolu sözlerine tepki MSB'den Yunan Bakan Dendias'ın iftira dolu sözlerine tepki Haberi Görüntüle

İSTANBUL'DA KİLİSEDEKİ SALDIRI: KARANLIK ELLERE KARŞI UYANIK OLMALIYIZ

Bu menfur ve melanet eylemi lanetliyorum. Türkiye düşmanları hiç boş durmuyor. Hain emellerinden hiç vazgeçmiyor. Aileye başsağlığı diliyorum. 31 Mart seçimlerine kadar provokasyon ortamını canlı tutmayı ve ülkemizin sinir uçlarıyla oynamayı planlayan karanlık ellere karşı uyanık olmalıyız. Terör ve destekçilerine asla fırsat verilmemeli. Tek düşüncemiz Türkiye'dir.

Fenomenlere 'hack' tuzağı: Engin Polat'a paralar bakın nereden geliyormuş Fenomenlere 'hack' tuzağı: Engin Polat'a paralar bakın nereden geliyormuş Haberi Görüntüle

MERSİN MİTİNGİ

Hiç kimse boş hayale kapılmasın, yanlış hesap yapmasın. Mersin bizim, Türkiye hepimizindir. Mersin'e ambargo koyan bölücülere bundan sonra rahat yüzü yoktur. 31 Mart 2024'te Mersin Cumhur İttifakının yönetimine geçecektir, diğerleri nal toplayacak, heba ettiği yılların altında kalacaktır. Mersin'deki coşkunun bu hafta sonu Manisa'da tekerrür etmesini temenni ediyorum. Çok çalışacağız, hiçbir mazerete sığınmadan geceyi gündüze katacağız. Yerel yönetimleri köhne siyasetten kurtaracağız.

İki ilde orman yangını: Havadan ve karadan müdahale başladı İki ilde orman yangını: Havadan ve karadan müdahale başladı Haberi Görüntüle

''MİLLİ BİRLİĞİMİZİ KUNDAKLAMAYI HEDEFLEYENLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ''

Milli birliğimizi kundaklamayı hedefleyenlere fırsat vermeyeceğiz. Vatandaşlarımız can ve mal güvenliğini korumak devletin başlıca görevi olmakla birlikte, hukukun üstünlüğünden taviz vermemek de hepimizin müşterek sorumluluğuna emanettir.  Türkiye Cumhuriyeti terör örgütlerinin, küresel bağlantılı organize suç şebekelerinin, hiçbir ahlaki ölçü tanımayan çetelerin, azılı kanun kaçaklarının, uyuşturucu ve silah tacirlerinin, düzensiz göçmelerin, kapalı devre çalışan istihbarat örgütlerinin oyun alanı, eylem sahası, yuvalanma vahası olamaz olmamalıdır.

2024 DGS sınav sonuçları açıklandı mı? DGS sonuçları ne zaman açıklanacak? 2024 DGS sınav sonuçları açıklandı mı? DGS sonuçları ne zaman... Haberi Görüntüle

MUHALEFETE TEPKİ

Lekelenmiş siyasetçileri milletimizin gündeminden çıkaracağız. Sömürgeleşen muhalefeti cesaretle tenkit etmekle beraber, Türkiye'nin belini bükmeye çalışan güruhun karşısında durmak temel görevimizdir. 31 Mart'taki seçimler ilerleyişimiz için demokratik eşiktir. İrademizin kaynağı büyük Türk milletidir. Türkiye'nin önünü hiçbir mihrak kesemeyecek, devir Türk devridir. Türkiye’yi tuzaklanmış meçhul bir akıbete sürüklemeye çalışan hiçbir odağa hareketsiz durmayacağız. MHP tarihi misyonunun idrakindedir. Türk ve Türkiye Yüzyılı vizyonunu gerçekleştirmenin arayış ve amacındayız. Ülkemizin vakit kaybetmeye tahammülü kalmadı. 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin Türkiye lehine ortaya çıkan sonucunun perçinlenmesi, yeni yüzyılın aralanan perdelerinin iyice açılması 31 Mart seçimlerine birebir bağlıdır. Önümüzdeki demokratik eşit kazasız belasız atlatılmalıdır. MHP ve Cumhur İttifakı bu hedefe kilitlenmiştir.

Başıboş köpek terörü! Saldırının adresi bu sefer Adana: 5 yaşındaki çocuk komada! Başıboş köpek terörü! Saldırının adresi bu sefer Adana: 5 yaşındaki... Haberi Görüntüle

''CURCUNA SİYASETİ DEĞİL, CUMHUR İTTİFAKI BAŞARIYA ULAŞACAK''

Dünyaya istikamet verecek bir Türkiye’nin mimarisi ancak ve ancak Türk-İslam kültüründen feyzini alan fedakarlık numunesi bir ahlaki kucaklaşmayla mümkündür. Bu kucaklaşmanın adı Cumhur İttifakı’dır. Milli ve ahlaki kucaklaşmanın devlet ve millet hayatında kök salmasına da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi refakat etmektedir. Bu sistemin uzlaşmacı vasfında temerküz etmiş tesirli yürütme, güçlü yasama, bağımsız ve tarafsız yargı sayesinde Türkiye’nin önüne hiçbir mihrak geçemeyecektir. 31 Mart'ta curcuna siyaeti değil, Cumhur İttifakı başarıya ulaşacak. Çok çalışacağız. Yol haritamızı hazırladık, rotamızı çizdik.

Deprem bölgesinden müjde geldi: Her ay 25-30 bin konut Deprem bölgesinden müjde geldi: Her ay 25-30 bin konut Haberi Görüntüle

''BİLEKLERİNİ SANDIKTA BÜKECEĞİZ''

Milletimizin her ferdi kanun önünde aynı haklara sahiptir. Bu bir asırlık Cumhuriyet’in en önemli kazanımlarından bir tanesidir. Dağdaki çobanımızla, üniversitede ders veren akademisyenimizin arasında hukuken ve demokratik haklar açısından hiçbir fark yoktur. Ayrımcılık ve bölücülük ayaklarımızın altındadır. Cumhur bizim, Türkiye hepimizindir. Varsın birileri bölücüleri yanına alsın, hiç fark etmez. Vatana sahip çıkacağız. Varsın birileri demlensin, siyasi fırıldağa dönüşsün. Bileklerini sandıkta bükeceğiz. Yeni bir Türk yüzyılının kapısı açılmıştır Cumhur İttifakı, gelecek hedeflerini kamçılamıştır. Türkiye, Kızılelma istikametindedir. Cumhur İttifakı ile Türkiye kriz üreten parlamenter sistemin prangalarından kurtulmuştur.

Dışişleri'nden İsrail'in yerleşim kararına tepki: Hukuk tekrar çiğnendi! Dışişleri'nden İsrail'in yerleşim kararına tepki: Hukuk tekrar çiğnendi! Haberi Görüntüle

"KILIÇDAROĞLU'NUN İZLERİNİ SİLMENİN NERESİ VEFAKARLIK?"

Özgür Bey taşıma suyla değirmen dönmeyeceğine göre bu ittifakı kimlerle tesis edeceksiniz? İhanetin dem aldığı bir ittifaka nasıl Türkiye ittifakı demeyi içinize sindireceksiniz. Henüz kendi aranızdaki ikilikleri aşamamışken Türkiye ittifakını seslendirmeniz kara mizah değil de nedir? Sayın Kılıçdaroğlu’nun bütün izlerini silmenin neredeyse ismini ananı kapının önüne bırakmanın neresi Türkiye ittifakı, neresi adamlık, neresi vefakarlık. Kürsüde gaza gelip kendi kendini alkışlamayı bırak da yüreğin varsa bunları açıkla. Demlenmiş CHP, Türkiye’nin karşısında biz sonuna kadar yanındayız.

45 ilde 45 ilde "Narkoçelik" operasyonu: 320 zehir taciri tek tek yakalandı Haberi Görüntüle

''DEM'LENMEK İYİ GELMEDİ CHP ŞUURUNU KAYBETTİ''

Zillet tutmadı, demlenmek CHP'ye iyi gelmedi şuurunu kaybetti. Aciz siyasetleri deşifre oldu. Bu ittifakın neresinde? İhanetin ittifakı değil imhası olur. DEM'cilere hayranlığı el etek öpmen ittifak için mi? Başka irtibatların var mı? Ülkemize zincir vurmak isteyen köksüzleri biliyoruz. DEM'den medet umanın sonu sandıkta hüsrana uğramaktır. Muhalefetin kumpasını görüyor, DEM'lenmelerini ibretle izliyoruz.

İlhami Aktaş kimdir? Kocaeli Valisi İlhami Aktaş nereli? İlhami Aktaş kimdir? Kocaeli Valisi İlhami Aktaş nereli? Haberi Görüntüle

DAVUTOĞLU'NA TEPKİ: BAŞBAKANLIK DOĞRUDAN TEKLİF EDİLDİ, ELİMİN TERSİYLE İTTİM

Sayın Davutoğlu, masalı bırak; bizi bilen bilir. Senin de sicili ve geçmişini bilmeyen ve tanımayan yoktur. Doğrudur; 7 Haziran 2015’te başbakanlık makamı doğrudan bize teklif edildi. Ancak ben siyasi bölücülerin desteği ve Türkiye’nin aleyhine olan bir iktidar yapısını elimin tersiyle itmeyi şeref görevi saydım. Bundan pişman olmadığım gibi, aynı durum bugün olsa yine benzer duruşu cesaretle gösteririm. Bir günlük saltanat için binlerce yıllık milli mirası hiçbir namerde çiğnetmem.

İstanbul'da akıl almaz olay! Kötü koku üzerine kapıyı açan polisler şoke oldu: Hepsi ölüme terk edilmiş! İstanbul'da akıl almaz olay! Kötü koku üzerine kapıyı açan polisler... Haberi Görüntüle

"CUMHUR İTTİFAKI'NDA SORUN YOK"

Özellikle bir konuyu açıklığa kavuşturma ihtiyacı duyuyorum. Günlerdir muhalefet ve kimi köşe yazarları, Cumhur İttifakı’nda sorunlar yaşandığını iddia ediyorlar. Gündeme yansıyan bazı meselelerle ilgili görüş ayrılıkları olduğunu söylüyorlar. Bu ezberleri tekrar eden kötürüm çevrelere diyorum ki; Cumhur İttifakı’nı anlamak her kişinin harcı değildir. AK Parti ile MHP arasında kurulan ahlaki, samimi ve milli bağı anlamlandırmak için öncelikle vatan ve millet sevdasıyla yoğrulmuş akıl ve yürek lazımdır.

Türkiye'de göktaşı geceyi aydınlattı! Birçok il bu heyecanı yaşadı Türkiye'de göktaşı geceyi aydınlattı! Birçok il bu heyecanı yaşadı Haberi Görüntüle

"İSRAİL SOYKIRIMIN BEDELİNİ ÖDEYECEK"

Güney Afrika’nın müracatıyla açılan soykırım davasının görüşülmesi kararlaştırılmıştır. Uluslararası Adalet Divanı’nın kararı çok önemli bir gelişmedir. İsrail’in soykırım suçunun bedelini ödeyeceği açıktır. Kaldı ki insanlık vicdanı İsrail’i çoktan mahkum etmiştir. İsrail ile Filistin arasında acilen ateşkes ilan edilmelidir.

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading