banner2

MHP Lideri Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na 'elektrik faturası' tepkisi: Bu isyan denemesidir

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçtiğimiz gün, 'elektrik faturasını ödemeyeceğim' çıkışına MHP Lideri Devlet Bahçeli'den çok sert tepki geldi. Bahçeli, 'İlk olarak bu bir tercihtir, ikinci olarak ve daha vahimi sivil itaatsizlik maskesi altına iliştirilmiş bir isyan denemesidir. Bu tehditkar meydan okumaya göz yumulamaz.' dedi.

Gündem 10.02.2022, 17:19 10.02.2022, 17:26
Abone ol
MHP Lideri Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na 'elektrik faturası' tepkisi: Bu isyan denemesidir

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz gün sosyal medyada adeta HDP'nin propaganda ayağı gibi davranarak 'elektrik faturamı ödemiyorum' diyerek halkı isyana teşvik etme çabası içerisine girdi.

VİDEO KAYDI YAPMAYA İYİCE MERAK SARDI

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'nun skandal sözlerine sert eleştiri geldi. Devlet Bahçeli:

"CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu video kaydı yapmaya iyice merak sardı. Gördüğüm kadarıyla bu alanda sivrildikçe sivriliyor, sürekli gelişme kaydediyor! Önünün açık olduğunu düşünüyorum. Ne yapsın fukara, akşamları can sıkıntısına başka türlü çözüm bulamıyor.

'BU TEHDİTKAR MEYDAN OKUMAYA GÖZ YUMULAMAZ'

Ancak tehlikeli sularda kulaç atıyor, can simitsiz şekilde derinlere dalıyor ve boy veriyor. Maazallah boğulma riski taşıdığını da göremiyor. Düştüğü denizde yılana sarılarak kıyıya çıkacağını zannediyor. Basiret bağlandı mı ne söylense boş, hangi tembih yapılsa boşunadır.

Dün akşam yine kameranın karşısına geçip “elektrik faturasını ödemeyeceğini” ifade ve iddia etmiş. İlk olarak bu bir tercihtir, ikinci olarak ve daha vahimi sivil itaatsizlik maskesi altına iliştirilmiş bir isyan denemesidir. Bu tehditkâr meydan okumaya göz yumulamaz.

BAHÇELİ'DEN KILIÇDAROĞLU'NA KANDİL GÖNDERMESİ

Faturayı ödemezse elektriği kesilmelidir. Günü geldiğinde kuzu kuzu ödeyeceğini, tam tersi bir gelişme olursa milletin bunu ödettireceğini biliyor ve inanıyoruz. Yine de karanlıkta kalmasına gönlüm razı olmuyor. Vicdanı karanlık olsa da, evinin karanlığa gömülmesine üzülürüm.

Bu kapsamda, her il teşkilatımızın Kılıçdaroğlu’na bir kandil göndererek aydınlanmasına yardımcı olmasını bekliyor, bu talimatımı paylaşıyorum. Nasıl olsa Kandil’e yabancı değildir, nasıl olsa Kandil’in köhne ışığıyla yolunu bulmaya çalıştığını görmeyen de kalmamıştır.

'İÇİNE DÜŞTÜĞÜN KARANLIĞI AYDINLATACAK HENÜZ BİR IŞIK DA YOKTUR'

Hayırlı olsun Sayın Kılıçdaroğlu, elimizden gelen budur, yetinmesini, sabretmesini, kandili de idareli kullanmasını bilmen temennimdir. Şu sözü de unutma ki: Karanlıktaysan gölgen bile seni yalnız bırakacaktır. İçine düştüğün karanlığı aydınlatacak henüz bir ışık da yoktur.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!