MHP Lideri Bahçeli'den Anneler Günü mesajı! 'Anneler cennetin müjdeleridir'

MHP Genel Başkanı Devle Bahçeli, Anneler Günü için mesaj yayınladı. Bahçeli mesajında, 'Her anne güzeldir, her anne özeldir, her anne sıcaklığın özüdür, her anne fedakarlığın ve merhametin övüncüdür.' ifadelerine yer verdi.

Gündem 08.05.2022, 14:24 08.05.2022, 16:00
Abone ol
MHP Lideri Bahçeli'den Anneler Günü mesajı! 'Anneler cennetin müjdeleridir'

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Anneler günü için yayınladığı mesajında başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü'nü kutladı. 

Bahçeli yayınladığı mesajda, "Sevgi iki kişiye muhtaçtır. Bunlardan birisi onu anlatan ve aktaran, diğeri ise onu anlayan ve yüreğinde taşıyandır. Yürekte olanın yüze vurması, yüzde bulunanın dilden akması mukadderdir." ifadelerine yer verdi. 

ANNE DEMEK FERAGAT ANLAMINA GELİYOR

Anne kelimesinin solmayan sevgi, silinmeyen fazilet, feragat anlamına geldiğini ifade eden Bahçeli, aslında büyün günlerin anneler günü olması gerektiğini ifade etti. 

'HER ANNE ÖZELDİR'

Bahçeli mesajında şu ifadelere yer ver verdi: 

Her anne güzeldir, her anne özeldir, her anne sıcaklığın özüdür, her anne fedakarlığın ve merhametin övüncüdür. Annesiz hayat, hayatsız insan muhal bir hayaldir. Anne gönül dünyamızın, fani ömrümüzün gülzarıdır. En başta şehit analarımız olmak üzere ülkemin tüm muhterem annelerinin Anneler Günü'nü kutluyor, en iyi dileklerimle birlikte hürmetlerimi sunuyorum. Anneler üzülmesin, anneler kırılmasın, anneler mahzun olmasın. Çünkü onlar emanettir, berekettir, cennetin müjdeleridir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!