banner2

Metroda yolcuları çileden çıkaran maganda öyle bir şey yaptı ki görenlerin ağzı açık kaldı

İstanbul'da seyir halindeki metroda herkesin içerisinde sigara içen maganda yolcu şaşkınlığa yol açtı. Diğer yolcuların şaşkınlığı arasında sigarasını yakıp içen magandanın pişkinliğine sinirlenen vatandaş, 'Seni videoya çekeceğim terbiyesiz ' diye bağırdı. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

Gündem 02.02.2023, 13:38 02.02.2023, 15:21
Abone ol

M4 Kadıköy-Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattında akılalmaz bir olay yaşandı. Metroda fütursuzca sigara içen maganda, yolcuları çileden çıkardı. 

KENDİSİNİ UYARAN YOLCULARA KÜFRETTİ

Durumdan rahatsız olan diğer yolcular magandayı uyardı ancak maganda yolcu uyarılara kulak asmadı. Hatta kendisini uyaran vatandaşlara küfür ve hakaretle karşılık verdi. 

Yolculardan birinin metroda bulunan bas konuş düğmesine basarak görevlilere durumu bildirmesi üzerine sigara içen maganda trenden indirildi. 

BAS KONUŞ DÜĞMESİYLE SÜRÜCÜYLE İRTİBAT KURULABİLİR

O anlar metroda yolculuk yapan vatandaşlar atarafından kayda alındı.

Ayrıca Metro İstanbul sosyal medya hesabı üzerinden konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Acil durumlarda araçlarımızdaki bas konuş düğmesini kullanarak tren sürücülerimizle konuşabilirsiniz. Dün M4 hattımızda bir yolcumuz bas konuş ile araç içinde sigara içen yolcunun güvenlik ekiplerimizce trenden indirilip istasyon dışına çıkarılmasını sağladı" ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!