banner2

Metro seferleri neden durdu? Şişhane metro açık mı, kapalı mı?

Son güncel haberlere göre, Şişhane metro istasyonunda yaşanan bir sorun nedeniyle metro seferleri geçici olarak durduruldu. Detaylar araştırılıyor ve istasyonun neden kapalı olduğu konusunda arama motorlarında, 'Metro seferleri neden durdu? Şişhane metro açık mı, kapalı mı?' sorularına yanıt aranıyor.

Gündem 26.09.2023, 10:35 26.09.2023, 16:07
Abone ol
Metro seferleri neden durdu? Şişhane metro açık mı, kapalı mı?

Son dakika gelişmelerine göre, Şişhane metro istasyonunda yaşanan bir problem nedeniyle metro seferleri aniden durduruldu. İstasyonun neden kapalı olduğu konusu şu an için inceleniyor ve net bir bilgi henüz verilmedi. Peki Metro seferleri neden durdu? Şişhane metro açık mı, kapalı mı?

METRO SEFERLERİ NEDEN DURDU?

Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı'nda teknik bir arıza meydana gelmesi sonucu, metro seferleri bir süreliğine durduruldu. Bu durum, istasyonlarda yoğunluk oluşturdu ve bazı yolcular, metro hattında yürümek zorunda kaldı. Sorunun giderilmesi için çalışmaların devam ettiği bilgisi verildi.

ŞİŞHANE METRO AÇIK MI, KAPALI MI?

Metro İstanbul'dan konuya dair yapılan açıklamaya göre, "M2 Yenikapı-Hacıosman Metro Hattımızda teknik bir arıza nedeniyle seferlerimiz Taksim-Hacıosman istasyonları arasında yapılmaktadır" ifadelerinde bulunuldu.
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!