banner2

Meteorolojiden kritik İstanbul uyarısı: Birçok ilde sağanak yağış bekleniyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden 5 günlük hava tahmin raporu geldi. Hava sıcaklığı genel olarak mevsim normalleri civarında seyrederken, İstanbul başta olmak üzere birçok ilde sağanak yağış etkisini gösterecek.

Gündem 18.08.2022, 22:56 19.08.2022, 01:12
Abone ol
Meteorolojiden kritik İstanbul uyarısı: Birçok ilde sağanak yağış bekleniyor!

Birçok vatandaş hafta sonu tatil planı yapabilmek için hava durumunun nasıl olacağını merak ediyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 5 günlük hava tahmin raporu yayınlayarak hafta sonu havanın nasıl olacağı sorusunu da yanıtlamış oldu.

19 AĞUSTOS CUMA GÜNÜ HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

Marmara ve Karadeniz bölgelerinde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Ege, Akdeniz ve İç Anadolu bölgelerinde ise hava mevsim normallerinde seyredecek. 

HAFTA SONU HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

Cumartesi günü Karadeniz Bölgesinde gök gürültülü sağanak yağış beklenirken, diğer bölgelerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Pazar günü ise Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş'ta gök gürültülü sağanak yağış beklenirken Doğu Karadeniz bölgesinde sağan yağış bekleniyor. Diğer bölgelerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

22 AĞUSTOS PAZARTESİ HAVA DURUMU

Marmara Bölgesi, Batı Karadeniz Bölgesi, Ardahan, Artvin, Hatay ve Osmaniye'de gök gürültülü sağanak yağış beklenirken diğer bölgelerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!