Yandex Metrica

Sitede Ara

Meteoroloji'den 6 kent için kuvvetli sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji'den 6 kent için kuvvetli sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Kastamonu ve Sinop için kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış uyarısı yaptı.

Gündem

23.01.2024, 17:55

Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğü, Batı Karadeniz'de aralıklarla süren sağanak ve gök gürültülü sağanağın, gece saatlerinden itibaren etkisini artırarak yarın öğle saatlerine kadar Kastamonu'nun kuzey ve Sinop'un batı kesimlerinde yerel kuvvetli olması beklendiğini bildirdi.

Vatandaşların, sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı, yerel kuvvetli rüzgar, fırtına, heyelan ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olması istendi.

Elanur Pilici kimdir? Doç. Elanur Pilici özgeçmişi (İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Kadro) Elanur Pilici kimdir? Doç. Elanur Pilici özgeçmişi (İstanbul Aydın Üniversitesi... Haberi Görüntüle

MARMARA'DA SICAKLIK DÜŞECEK

Marmara Bölgesi için de sağanak uyarısında bulunuldu. Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, bölgede parçalı, yer yer çok bulutlu hava bekleniyor.

Bu gece ve sabah, İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Yalova kuzey çevrelerinde yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak tahmin ediliyor.

Bölgedeki sıcaklıkların mevsim normallerinin 2-4 derece altında olması öngörülüyor. Rüzgarın doğu ve kuzeydoğu yönlerden orta kuvvette, zaman zaman kuvvetli eseceği tahmin ediliyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading