banner2

Meteoroloji'den kritik uyarı! Sağanak yağış geliyor: Hava sıcaklıkları düşecek

Meteoroloji'den alınan hava durumu tahmin raporuna göre, mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının yeni haftada yurdun büyük bölümünde görülecek yağışlarla birlikte düşmesi bekleniyor.

Gündem 01.10.2022, 13:27 01.10.2022, 14:51
Abone ol
Meteoroloji'den kritik uyarı! Sağanak yağış geliyor: Hava sıcaklıkları düşecek

Meteoroloji'den alınan hava durumu tahmin raporuna göre bugün genelinde yağış beklenmiyor. Batı kesimlerinin parçalı bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU DIŞINDA TÜM KESİMLERDE YAĞIŞ VAR

Önümüzdeki hafta için yapılan tahminlere göre ise, Güneydoğu Anadolu Bölgesi dışında kalan tüm kesimlerde yağış görülecek. Yağışlar yer yer gök gürültülü sağanak ve yerel olarak kuvvetli olacak.

SAĞANAK YAĞIŞA DİKKAT!

Haftanın ilk günü; Karadeniz Bölgesi ile İç Anadolu'nun doğusunda, Salı günü; Karadeniz Bölgesi, Doğu Anadolu'nun kuzeyi, İç Anadolu'nun doğusu ile Akdeniz Bölgesi'nin büyük bölümünde, Çarşamba günü; Marmara'nın doğusu Karadeniz Bölgesi ile İç Anadolu'nun doğusu ile Doğu Anadolu'nun batısında, Perşembe günü; Marmara'nın doğusu Karadeniz Bölgesi, İç Anadolu'nun tamamı, Ege'nin doğusu ve Akdeniz Bölgesi'nde, Cuma günü ise; Karadeniz, Akdeniz ve İç Anadolu'nun tamamı Marmara ve Ege'nin doğusu ile Akdeniz'de yağış görülecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!