banner2

Meteoroloji'den kritik uyarı: 27 kent için sarı alarm verildi! Türkiye kara kışın etkisinden çıkamıyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden pazar günü için önemli uyarı geldi. 4 Haziran tarihli hava durumu tahminlerine göre, 6 bölgede şiddetli sağanak yağış bekleniyor. 27 ilimiz için de "sarı" alarm verildi. İşte "sarı" alarm verilen 27 kentimiz ve yurt genelinde sıcaklıklar ve hava durumu...

Gündem 04.06.2023, 10:20 04.06.2023, 10:51
Abone ol
Meteoroloji'den kritik uyarı: 27 kent için sarı alarm verildi! Türkiye kara kışın etkisinden çıkamıyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğ'nden uyarılar peş peşe geliyor. Yapılan son değerlendirmelere göre ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın kuzey ve doğusu, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu ile Giresun, Artvin, Bingöl ve Muş çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

27 KENT İÇİN "SARI" ALARM VERİLDİ

Meteoroloji'den şiddetli yağanak uyarısı geldi. Meteoroloji'de yapılan uyarıda 27 ilimiz için "sarı" alarm verildi. "Ankara, Afyonkarahisar, Amasya, Bolu, Çankırı, Çorum, Eskişehir, Isparta, Kastamonu, Kayseri, Kırşehir, Konya, Kütahya, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Sinop, Sivas, Tokat, Uşak, Yozgat, Zonguldak, Kırıkkale, Bartın, Karabük ve Düzce."

İSTANBUL °C, 25°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

İZMİR °C, 28°C

Parçalı ve çok bulutlu, iç kesimleri aralıklı ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ANKARA °C, 19°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinden sonra yerel kuvvetli olması bekleniyor.

SAMSUN °C, 24°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinde sonra iç kesimlerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

ADANA °C, 28°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

SAKARYA °C, 24°C

Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı ve yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!