Yandex Metrica

Sitede Ara

Merve Veziroğlu Yıldırım kimdir?

Merve Veziroğlu Yıldırım kimdir?

İstanbul Üsküdar'da yaşanan olayda, tartıştığı eşi olan yüksek mimar ve YouTuber Merve Veziroğlu Yıldırım'ı 58 kez bıçaklayarak ciddi şekilde yaralayan tutuklu Yunus Yıldırım, "eşe karşı kasten öldürmeye teşebbüs" suçundan 20 yıl, "kişiyi hürriyetinden yoksun kılma"kişiyi hürriyetinden yoksun kılma" suçundan da 6 yıl olmak üzere toplamda 26 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 

Gündem

31.05.2024, 18:35

Üsküdar'da yaşanan olayın ardından, Youtuber eşiyle yaşadığı tartışmada 58 kez bıçaklayarak ağır yaralayan Yunus Yıldırım'ın yargılandığı davanın karar duruşması gerçekleşti.

Anadolu 21. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen karar duruşmasına tutuklu sanık Yunus Yıldırım, mağdur Merve Veziroğlu ve tarafların avukatları katıldı.

Marmaris'te tur teknesi alev alev yandı: Çok sayıda yaralı var Marmaris'te tur teknesi alev alev yandı: Çok sayıda yaralı var Haberi Görüntüle

"İSTEYEREK YARALAMADIM"

Mahkemede Yıldırım, eşini kasten yaralamadığını iddia ederek, "Korkutmak amacıyla bıçağı aldım. Eşimin elindeki yaraları sardım. Eşimi isteyerek yaralamadım. Boğuşma esnasında kendimi savunmak zorunda kaldım" şeklinde savunma yaptı. Ayrıca, olayın ardından polis ve ambulansı aradığını da belirtti.

Chery Türkiye'de fabrika kuracak mı? Chery Türkiye'de yatırım yapacak mı? Chery Türkiye'de fabrika kuracak mı? Chery Türkiye'de yatırım yapacak mı? Haberi Görüntüle

MERVE VEZİROĞLU YILDIRIM KİMDİR?

Merve Veziroğlu Yıldırım, 30 Temmuz 1991 tarihinde İstanbul'un Üsküdar ilçesinde doğdu. Yüksek mimar olan Merve Veziroğlu Yıldırım, YouTube kanalında paylaştığı dekorasyon ipuçları, kendin yap projeleri ve çeşitli meydan okumalarıyla tanındı.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading