banner2

Mersin'deki kalleş saldırıdan yeni görüntü! Teröristler kendini böyle patlatmış

Mersin'de polisevine düzenlenen alçak terör saldırısı sırasında 1 polis memurunu şehit eden 2 kadın teröristin kendilerini patlattıkları anın görüntüleri ortaya çıktı.

Gündem 29.09.2022, 11:53 29.09.2022, 12:24
Abone ol

Mersin'de 26 Eylül gecesi Tece Polisevi'ne düzenlenen terör saldırısına ilişkin yeni görüntüler ve bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bir polisin şehit olduğu iki kadın PKK'lının da kendini patlattığı görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde polis ve bekçilerin teröristlerle çatıştığı anlar yer alırken, çatışma sonrası yaralanan teröristin kendisini patlatma anı da görülüyor.

TERÖRİSTLER KENDİNİ BÖYLE PATLATTI

Ortaya çıkan son görüntüde silahlı saldırıyı gerçekleştiren 2 kadın teröristin çatışma sonrası sırt çantalarındaki patlayıcıyı infilak ettirdiklerine ilişkin anlar yer aldı. Kameraya yansıyan görüntülerde, silahlı çatışma bilgisini alarak bölgeye giden bekçiler nizamiye kapısına doğru temkinli yaklaştıkları sırada büyük bir patlama meydana geldiği görülüyor.

ARAÇ VE AĞAÇLAR YANDI

Büyük bir alev topunun ortaya çıktığı patlama sonrası bölgede park halindeki aracın ve ağaçların yanmaya başladığı görülüyor. Bir süre sonra bekçilerin patlamanın olduğu yere doğru ilerledikleri anlara ilişken görüntüler yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!