banner2

Mersin'de vahşet! 12 yaşındaki kız sınıf arkadaşını hortumla dövüp bıçaklayarak öldürdü

Mersin'de meydana gelen olayda 12 yaşındaki E.D. isimli kız öğrenci, sınavdan düşük not aldığı için kendisiyle dalga geçen sınıf arkadaşını hortumla dövüp, bıçaklayarak öldürdü.

Gündem 30.11.2022, 16:10 30.11.2022, 16:35
Abone ol
Mersin'de vahşet! 12 yaşındaki kız sınıf arkadaşını hortumla dövüp bıçaklayarak öldürdü

Mersin'de bugün öğle saatlerinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 12 yaşındaki kız, okulda sınıf arkadaşını hortumla dövüp, bıçaklayarak öldürdü. 

TUVALETE ÇAĞIRDI HORTUMLA DÖVÜP BIÇAKLADI

Hüseyin Okan Merzeci Ortaokulu'nda meydana gelen korkunç olayda 12 yaşındaki E.D. isimli kız öğrenci, sınıf arkadaşı Fatmanisa Yürekli'ye not yazarak okul tuvaletine çağırdı. E.D., okul tuvaletinde Fatmanisa Yürekli'yi hortumla dövdü, ardından da evden getirdiği bıçakla boğaz ve karın kısmından ağır yaraladı.

HAYATA TUTUNAMADI

Sınıf arkadaşını vahşice katleden 12 yaşındaki E.D. olayın ardından okuldan kaçtı. İhbar üzerine okula polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Ambulansla hastaneye kaldırılan Fatmanisa Yürekli, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

CİNAYET SEBEBİNİ ANLATTI

Polis tarafından yakalanan E.D., verdiği ifadede sınavdan kötü not aldığı için arkadaşının kendisiyle alay ettiğini cinayeti de bu yüzden işlediğini anlattı. gerçekleştirdiğini söyledi. 12 yaşındaki kız öğrenci olayın ardından gözaltına alındı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!