banner2

Meral Akşener'e çitfçiden tepki! Hayvanlar oruç tutmaz, duygu sömürüsü yapmayın

CHP taktiklerini kendilerine yol gösterici edinen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, algı operasyonlarına devam ediyor. Gittiği her yerde sürekli asılsız ve yalan olan bir algı operasyon ile hükümeti zor duruma düşürmeye çalışan Meral Akşener'e sürekli tepki yağıyor. Son gittiği Manisa'da da algı operasyonlarına devam eden Meral Akşener'e vatandaş tepki gösterdi.

Gündem 18.06.2022, 00:56 21.07.2022, 19:18
Abone ol
Meral Akşener'e çitfçiden tepki! Hayvanlar oruç tutmaz, duygu sömürüsü yapmayın

İYİ Parti lideri Meral Akşener, çeşitli temaslarda bulunmak için geldiği Manisa'da vatandaşlara hitap etti. Saman fiyatlarından dert yanan bir besicinin hayvanlarına oruç tutmayı öğrettiğini anlatan Akşener'e, bir vatandaş "Orucu insanlar tutar, hayvanlar oruç tutmaz, duygu sömürüsü yapmayın." diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine Akşener, "Vallahi, billahi, tallahi, Kayseri'de bir arkadaş bana bunu böyle söyledi." diye yanıt verdi. Algı operasyonları ile hükümeti 

"HAYVANLARINA ORUÇ TUTMAYI ÖĞRETTİĞİNİ ANLATTI"

Akşener, en düşük emekli maaşının asgari ücret seviyesinde olması gerektiğini dile getirdi. Konuşmasında bir besicinin saman fiyatlarından dert yandığını hatırlatan Akşener, "Bir çiftçimiz fiyatlardan dolayı hayvanlarına oruç tutmayı öğrettiğini anlattı. Bir başka çiftçi de süt veren 7 ineğini besleyemediği için kesime gönderdiğini söyledi." diye konuştu.

BİR VATANDAŞ AKŞENER'İN SÖZLERİNE TEPKİ GÖSTERDİ

Konuşmasının ardından esnafı ziyaret eden Akşener'e vatandaşlardan biri, "Orucu insanlar tutar, hayvanlar oruç tutmaz, duygu sömürüsü yapmayın." dedi. Bunun üzerine Akşener, "Vallahi, billahi, tallahi, Kayseri'de bir arkadaş bana bunu böyle söyledi." diye yanıt verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!