Yandex Metrica

Meral Akşener'den eski partisine dikkat çeken talep: Binalardan indirin!

Meral Akşener'den eski partisine dikkat çeken talep: Binalardan indirin!

Eski İYİ Parti Genel Başkanı olan Meral Akşener, eski partisine bir yazı göndererek, fotoğraflarının parti binalarından kaldırılmasını istedi.   

Gündem

12.06.2024, 18:44

Gazeteci İsmail Saymaz'ın paylaşımına göre; Eski İYİ Parti Genel Başkanı olan Meral Akşener, eski partisinin binalarından fotoğraflarının indirilmesini talep etti. 

İsmail Saymaz, İYİ Parti’nin kapalı grup toplantısında Çanakkale Milletvekili olan Rıdvan Uz, “Cumhurbaşkanını ziyaretinden ötürü Akşener’in fotoğraflarını parti binalarından indirelim” önerisinde bulundu. Bunun üzerine Akşener, bugün İYİ Parti’ye yazı göndererek, “Fotoğraflarımı indirin” dedi.

Akşener, yazıda şunları söyledi:

"12 Haziran 2024 tarihinde yapıla kapalı grup toplantısında İYİ Parti Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz 'beyefendi'nin; 'Kurucu Genel Başkan' olarak şahsımın Sayın Cumhurbaşkanı'nı ziyareti nedeniyle, fotoğraflarımın Genel Merkez, Milletvekili, İl ve İlçe Teşkilat makamlarından inidirilmesi konusundaki talebi doğrultusunda, gereğinin behemehal talimatlandırılarak yapılması hususunu bilgilerinize sunarım."

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading