banner2

Meral Akşener vatandaşla dalga geçti! Korumaları ise tartakladı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, işten çıkarıldığı için kendisiyle konuşmak isteyen vatandaşı tersledi.

Gündem 24.09.2022, 21:41
Abone ol
Meral Akşener vatandaşla dalga geçti! Korumaları ise tartakladı!

Mersin'deki seçimlerde ittifak yapmadıklarını vurgulayan Akşener'in korumaları, kucağında çocuğu da bulunan vatandaşı tartakladı. Mehmet Açıkgöz isimli vatandaş, "Haksız şekilde işimden edildim. Ben bunu çarşıda Akşener'e söylediğimde gereğini yapacağı konusunda söz verdi. Ben de şimdi 'Söz vermiştiniz ne oldu?' diye sormaya geldim. Korumalar aldı itekledi beni." diye konuştu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersin'de düzenlenen "Ben Kadınım Umudun Adıyım" programına katılmak için Yenişehir Atatürk Kültür Merkezine gitti.

 AKŞENER'İN KORUMALARI TARTAKLADI

Bu sırada kucağında çocukla Akşener'in yanına gelen Mehmet Açıkgöz, "Büyükşehir Belediyesinden 4 bin insan çıkarıldı haberiniz var değil mi? İttifak yaptığınız insanlar buna sebep oldu." ifadelerini kullandı.

Akşener'in, "Mersin'de ittifak yapmadık." şeklinde karşılık verdiği Açıkgöz, korumalar ve partililer tarafından uzaklaştırıldı.

"KORUMALAR ALDI İTEKLEDİ BENİ"

Açıkgöz, gazetecilere, 7 yıl 4 ay çalıştığı Büyükşehir Belediyesinden haksız şekilde işten çıkarıldığını iddia ederek, şunları kaydetti:

"Haksız şekilde işimden edildim. Ben bunu çarşıda Meral Başkan'a söylediğimde gereğini yapacağı konusunda söz verdi. Ben de şimdi 'Söz vermiştiniz ne oldu?' diye sormaya geldim. Korumalar aldı itekledi beni."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!