banner2

Meral Akşener seçim kampanyasını başlattı: 7 yaşından beri namaz kılarım

Fatih Altaylı'nın YouTube kanalına konuk olan Meral Akşener, Dindar bir ailenin kızı olduğunu ve 7 yaşından beri namaz kıldığını söyledi. Meral Akşener'in bu söylemleri yerel seçim öncesi muhafazakar seçmene şirin gözükmeye çalışıyor şeklinde yorumlandı.

Gündem 06.09.2023, 11:01 06.09.2023, 11:59
Abone ol
Meral Akşener seçim kampanyasını başlattı: 7 yaşından beri namaz kılarım

Seçim mağlubiyetinin ardından koltuğu tartışma konusu haline gelen Meral Akşener, Fatih Altaylı'nın YouTube kanalına konuk oldu. Söz konusu programda Kemal Kılıçdaroğlu'nu yayım ateşine tutan Akşener ayrıca, yerel seçim öncesi muhafazakar seçmene şirin gözükmeyi de ihmal etmedi. 

"7 YAŞINDAN BERİ NAMAZ KILARIM"

"7 yaşından beri beş vakit namaz kılıyorum" diyen Akşener, dindar bir ailenin kızı olduğunu söyledi. Seküler kesimi de boş geçmeyen Akşener, "Ama aynı zamanda cumhuriyet hassasiyeti çok yüksek olan bir ailenin de kızıyım" ifadelerini kullandı.

"CUMHURİYET HASSASİYETİM YÜKSEK"

"Babamın ailesi Atatürk ile yakından tanışan, o aileyi bilen ve mesela Zübeyde Hanım ile ilgili bir söz söylendiğinde ben çıldırırım." ifadelerini kullanan Akşener'in konuyla ilgili ifadeleri şöyle:

'Fatih Bey ben 7 yaşından beri beş vakit namaz kılan bir insanım, dindar bir ailenin kızıyım. Ama aynı zamanda Cumhuriyet hassasiyeti çok yüksek olan bir ailenin de kızıyım. Babamın ailesi Atatürk ile yakından tanışan, o aileyi bilen ve mesela Zübeyde Hanım ile ilgili bir söz söylendiğinde ben çıldırırım.'

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!