Yandex Metrica

Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu'nu Fatih Sultan Mehmet'e benzetti!

Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu'nu Fatih Sultan Mehmet'e benzetti!

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İBB Başkanı İmamoğlu'nu Fatih Sultan Mehmet'e benzetti. Hızını alamayan Akşener, Ak Parti için de skandal bir benzetmede bulundu. Tepki büyük.

Gündem

23.01.2024, 17:54

İBB'nin Yenikapı'da düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları şaşırtıcı anlara sahne oldu. Etkinliğe İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yine ölçüyü kaçırdı. Bir konuşma yapan  Akşener, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet'e benzetti.

Bakan Bayraktar'dan fatura açıklaması: 291 milyar liralık devlet desteği veriliyor Bakan Bayraktar'dan fatura açıklaması: 291 milyar liralık devlet desteği veriliyor Haberi Görüntüle

BUNA İMAMOĞLU BİLE ŞAŞIRDI

 "1453, Fatih Sultan Mehmet'' ifadesiyle sözüne başlayan Akşener hızını alamadı,  'Aynı senin gibi dedi ki 'Ya İstanbul beni alır ya ben İstanbulu alırım' sözleriyle İmamoğlu'nu Fatih Sultan Mehmet'e benzetti. Akşener'in bu benzetmesi İmamoğlu'nu bile şaşıttı.

AK PARTİ'Yİ BİZANS'A BENZETTİ!

Meral Akşener'in konuşmasındaki dikkat çeken ifadeler bununla sınırlı kalmadı. Akşener AK Parti'yi de Bizans'a benzeterek bir skandala imza attı. İP liderinin ''Bizans'a rağmen, Avrupa'ya rağmen Haçlılara rağmen... Ya İstanbul'u alırım ya İstanbul beni alır. İki kararlı lider ve İstanbul alındı'' sözleri büyük tepki çekti. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ''Hiç kimse AK Parti'ye ve milyonlarca seçmenimize bu benzetmeleri yapamaz.'' sözleriyle Akşener'e tepki gösterdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading