Meral Akşener'den CHP'ye açık mesaj: İyi Parti olmasaydı ne olacaktı

İYİ Parti lideri Meral Akşener, 'İYİ Parti olmasaydı İstanbul ve Ankara ne olacaktı? Unutanlar açısından bazen hatırlatmakta fayda oluyor' diyerek CHP'ye açık bir göndermede bulundu.

Gündem 23.02.2022, 14:35 23.02.2022, 16:50
Abone ol

2023 yılında yapılacak seçimlere kısa bir süre kalırken siyaset dünyasında belirsizlikler sürüyor. Özellikle Millet İttifakı'nda. Kısa bir zaman önce yuvarlak masada 6 lider bir araya gelmiş oturma düzeni tartışma konusu olmuştu.

Cumhur İttifakı bir önceki seçilerde olduğu gibi yoluna birlikte devam ederken Millet İtifakı'nda belirsizlik devam ediyor. CHP ile İYİ Parti arasında soğuk rüzgarlar esiyor.

AKŞENER'DEN CHP'YE GÖNDERME

Bugün partisinin grup toplantısında konuşan ve CHP'ye mesaj yollayan Meral Akşener, yerel seçimlerdeki başarının İyi Parti sayesinde yakalandığını ve CHP'nin İyi Parti'yi görmezden geldiğini belirtti.

'İYİ PARTİ OLMASAYDI...'

Meral Akşener, ''Bugün 31 Mart başarısı konuşuluyor. İYİ Parti olmasaydı İstanbul, Ankara, Adana, Antalya ne olacaktı? Bir şey değişti her şey değişti. Bazen hatırlatmakta fayda oluyor. Unutanlar açısından. Arada bir hatırlatmak lazım" diyerek CHP'ye açık mesaj gönderdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!