banner2

Memleket Partisi'nde istifa depremi! Tam 300 kişi AK Parti'ye geçti

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala adaylıktan çekilen Muharrem İnce'nin genel başkanı olduğu Memleket Partisi'nde yüzlerce kişi istifa etti. Ordu ve Hatay il başkanlarının da bulunduğu toplam 450 kişiden 300 kişi AK Parti'ye geçti.

Gündem 26.05.2023, 14:12
Abone ol
Memleket Partisi'nde istifa depremi! Tam 300 kişi AK Parti'ye geçti

Memleket Partisi Ordu İl Başkanı Mahir Akdere, "Başta Genel Başkan Sayın Muharrem İnce olmak üzere, parti meclisi ve MYK üyelerinden görevde olan arkadaşlarımdan hiçbirisine hakkımı helal etmiyorum. Genç arkadaşlarımın adına da hakkımı helal etmiyorum. Çünkü hiç kimseden menfaat beklentisi olarak siyaset yapmadık. Tamamen memleket sevdasıyla yola çıkmıştık. Bizim bu düşüncelerimizi boşa çıkardıkları için hiçbirisine hakkımı helal etmiyorum" dedi. 

300 KİŞİ AK PARTİ'YE GEÇTİ

Hatay Dörtyol'da Memleket Partisi'nden istifa eden 300 kişi AK Parti'ye geçti. Düzenlenen rozet takma törenine AK Parti Hatay Milletvekili Kemal Karahan ve AK Parti Dörtyol İlçe Başkanı Osman Görgen katıldı. Yamaç ve Oktay’a AK Parti rozetini Milletvekili Karahan ile ilçe başkanı Görgen taktı. İlçe Başkanı Osman Görgen, “Memleket Partisi Dörtyol İlçe Başkanı Hidayet Yamaç bundan sonraki süreçte birlik ve beraberlik içerisinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'miz için çalışacaklarını söyleyerek AK Parti ailesine katılmıştır. Katılımları bizleri mutlu etmiştir” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!