banner2

Memleket Partisi lideri İnce Altılı Masa'ya ateş püskürdü: Saçma sapan konuşuyorlar, beni ürkütüyorlar

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, 1 yıldrı aday belirleyemeyen Altılı Masa'ya adeta ateş püskürdü. İnce, ''Daha iktidara gelmeden Ali Babacan Türklüğü tartışıyor. Anayasadaki Türklüğü kaldıracakmış, devrim yasalarını tartışıyor. Yani saçma sapan konulara giriyorlar ve ürkütüyorlar beni. Altılı masanın açıklamalarını tedirginlikle izliyorum.'' dedi.

Gündem 28.01.2023, 15:53 28.01.2023, 16:54
Abone ol
Memleket Partisi lideri İnce Altılı Masa'ya ateş püskürdü: Saçma sapan konuşuyorlar, beni ürkütüyorlar

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharerm İnce 1 yıldır adaylık için toplanan ancak hiçbir sonuca varamayan Altılı Masa'ya adeta ateş püskürdü. 

SAÇMA SAPAN KONULARA GİRİYORLAR ÜRKÜTÜYORLAR BENİ

İnce Cumhuriyet Meydanı'nda gazetecilere yaptığı açıklamada sert ifadeler kullandı. İnce, "Daha iktidara gelmeden Ali Babacan Türklüğü tartışıyor. Anayasadaki Türklüğü kaldıracakmış, devrim yasalarını tartışıyor. Yani saçma sapan konulara giriyorlar ve ürkütüyorlar beni. Altılı masanın açıklamalarını tedirginlikle izliyorum." diye konuştu.

BU ALTILI MASA DA TAM BİR ERDOĞAN TARAFTARI'

İnce sözlerinind evamında Altılı Masa için şunları aktardı:

En son duruma bakın, Erdoğan'ın adaylığına karşı çıkmıyorlardı. Ortada bir anayasa var. Anayasaya göre 2 kere seçilebilir birisi. Yok 'mağdur olurmuş' da bilmem nedir? Duruma göre değişebilir mi, kişiye göre değişebilir mi? Anayasa ne diyorsa o. Ona bakacaksın yani bu altılı masa da tam bir Erdoğan taraftarı. Onlara bir tavsiyem olsun, madem Erdoğan'ı aday yapmak istiyorlar. Cumhurbaşkanı feshederse olamaz, 360 milletvekili de Cumhur İttifakı'nda yok. O zaman milletvekili desteği versinler de tam bir destek olsun.

 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!