banner2

Marmaray'dan son dakika açıklaması! Üsküdar Marmaray'da 'acil durum' anonsu; Seferler durdu

Üsküdar Marmaray durağında tren seferi durduruldu, yolcular ise peronlardan dışarı çıktı. İstasyonda, "acil bir durum sebebiyle tüm yolcuların peronları derhal terk etmeleri gerekmektedir" şeklinde anonslar yapıldı. Marmaray'dan yapılan açıklamada ise, "Asılsız alarm kısa sürede iptal edilmiştir." ifadesi kullanıldı.

Gündem 02.11.2022, 19:06 02.11.2022, 19:34
Abone ol

Marmaray'ın Üsküdar durağında tren seferi durduruldu, yolcular ise peronlardan dışarı çıktı. İstasyonda, "acil bir durum sebebiyle tüm yolcuların peronları derhal terk etmeleri gerekmektedir" şeklinde anonslar yapıldı.

Üsküdar'da Marmaray durağında henüz bilinmeyen bir sebepten ötürü tren seferi durduruldu.

Peronda bulunan yolcular ise trene alınmayarak peronlardan dışarıya yönlendirildi. İstasyonda ise "acil bir durum sebebiyle tüm yolcuların peronları derhal terk etmeleri gerekmektedir" şeklinde anonslar yapıldığı gözlendi.

MARMARAY'DAN AÇIKLAMA: ASILSIZ ALARM KISA SÜREDE İPTAL EDİLMİŞTİR 

Marmaray'dan yapılan açıklamada, "Marmaray Üsküdar istasyonunda bir yolcunun amacı dışında yangın butonuna basması sonucu yangın alarmı devreye girmiş, otomatik istasyon boşaltma anonsu yapılmıştır. Asılsız alarm kısa sürede iptal edilmiştir. Trenlerimizde aksama olmadan seferlerimiz devam etmektedir." denildi. 

AYRINTILAR GELİYOR 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!