Yandex Metrica

Sitede Ara

Mansur Yavaş'tan yeni skandal! Belediye çalışanlarına talimat verdi AK Parti seçim bürosuna saldırdılar!

Mansur Yavaş'tan yeni skandal! Belediye çalışanlarına talimat verdi AK Parti seçim bürosuna saldırdılar!

CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, algı operasyonlarına ek olarak yeni skandallara imza atmaya devam ediyor. Kendi düzenlediği boş mitinglere ABB personellerini taşıdığı yetmezmiş gibi, ABB personellerini AK Parti'nin seçim bürosuna saldırttı. Yapılan incelemeler sonucunda AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi'ne saldıran kişiler, Mansur Yavaş'ın mitingine de katılım göstermiş. İncelemeler sonucunda gözaltına alınan 4 kişinin, ABB'ye bağlı firma personeli olduğu ortaya çıktı.

Gündem

08.05.2024, 21:14

CHP'li Mansur Yavaş yönetiminde olan Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde yeni bir skandal yaşanıyor. 2019 yılından itibaren Yavaş yönetimindeki Ankara'da yeni bir skandal daha ortaya çıktı.

Seçime sayılı günler kala anket sonuçlarından dolayı panikleyen Mansur Yavaş, ABB personellerini 'Zorla' kendi mitinglerine götürdüğü yetmezmiş gibi ABB personellerini AK Parti bürolarına saldırmaya gönderdiği ortaya çıktı.

15 Temmuz Kahramanı: Ömer Halisdemir 15 Temmuz Kahramanı: Ömer Halisdemir Haberi Görüntüle

ABB'NİN 150 PERSONELİ GÖREVLERİNİ BIRAKIP YAVAŞ'IN SEÇİM AFİŞLERİNİ ASTI!

Güdül SKM açılışı için görevlendirilmiş olan ANFA Güvenlik, ASKİ Genel Müdürlüğü Ayaş Şubesi, ASKİ Genel Müdürlüğü Güdül Şubesi, ASKİ Genel Müdürlüğü Beypazarı Şubesi, Güdül Fen İşleri Müdürlüğü'nden toplamda 150 kişilik büyükşehir belediyesi personeli, seçim meydanlarında aktif olarak rol aldı. 150 kişilik belediye çalışanı grup, belediyedeki işlerini bırakıp, Yavaş'ın seçim çalışmalarına destek vermeye zorlandı. Ek olarak belediye çalışanları, Mansur Yavaş'ın seçim afişlerini Ankara'nın her bir yerine asmak ile görevlendirildi.

Mansur Yavaş'ın belediye personellerine, ''Gittiğinizde görevli geldik diyeceksiniz, zorla geldik diye kesinlikle söylemeyeceksiniz, gönüllü geldik izinliyiz diyeceksiniz'' dediği iddia edildi.

4 saat oturana 1500 TL | İzmir Çeşme'de 1500 TL ücretle dublör müşteri dönemi! 4 saat oturana 1500 TL | İzmir Çeşme'de 1500 TL... Haberi Görüntüle

SALDIRGANLAR BELEDİYE PERSONELİ ÇIKTI!

Yavaş'ın açılışı öncesindeki 30 kişilik grup, AK Parti SKM Bürosu'na baskın düzenleyerek, içerideki 4 kişiyi darp etmişti. Saldırganlar, ''Sizi burada bitireceğiz, Mehmet Doğanay geliyor, Mansur abimiz geliyor, Ahmet Öksüz geliyor sizin bu seçim sonunuz olacak'' ifadeleri ile tehdit etmişti.

Saldırıyı düzenleyen kişilerin, saldırıdan sonra Mansur Yavaş'In mitingine katıldığı tespit edildi. AK Parti seçim bürosuna saldırdıkları belirlenen 20 kişi ilçe güvenlik kameralarından tespit edildi. Gözaltına alınan kişilerden 4'ünün ANFA Altınpark İşletmeleri personeli olduğu tespit edildi.

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

1

Yorumlar (0)

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading